آلبرتا (ادمونتون)

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 13 ژانویه 2017

آلبرتا یکی از استانهای غربی کانادا با دو شهر مهم ادمونتون و کلگری است. جمعیت آلبرتا در سال 2013 برابر 4.025.074 نفر می باشد. چهارمین استان مشهور و با اقتصاد قوی کانادا است. در شرق آلبرتا استان ساسکاچوان و غرب آلبرتا استان بریتیش کلمبیا و جنوب آلبرتا آمریکا است.

پایتخت آلبرتا شهر ادمونتون که در مرکز استان واقع شده است، می باشد. که مرکز نفتی کانادا است. شهر بزرگ دیگر آلبرتای کانادا، کلگری است.

 

جغرافیای آلبرتا

مساحت آلبرتا 661.848 کیلومتر مربع است. و بعد از کبک، انتاریو، بریتیش کلمبیا در رده چهارم قراردارد. رشته کوه های راکی در غرب آلبرتا قراردارند. تعداد زیادی رودخانه و چشمه و دریاچه در این استان قراردارد و منبع آب و همچنین پوشش گیاهی خوبی است. سه دریاچه بزرگ آلبرتا عبارتند از Lake Claire, Lesser Slave Lake, Lake Athabasca.

طولانی ترین رود این استان Athabasca River می باشد که از کوه های راکی سرچشمه گرفته است. ادمونتون (پایتخت آلبرتا) در محدود خط تراز شمالی کانادا واقع شده است که به منابع بزرگ نفت نزدیک است. در جنوب ادمونتون و به فاصله 280 کیلومتری (170مایل) شهر کلگری واقع شده است. بیش از 75درصد جمعیت آلبرتا در این دو شهر زندگی می کنند.


آلبرتا دارای 4بخش آب و هوایی : کوهستانی، جنگل شمالی، پارک و دشت می باشد.در مرکز و شمال آلبرتا هنگام بهار گل های شقایق و آفتابگردان را به وسعت می بینید. همچنین در قسمت جنگلی درختان صنوبر، بید، کاج و درختان با برگ های خزان را می بینید.

گاومیش آمریکایی شاخ دار (بوفالو) در این دشت ها به وفور دیده می شوند. از دیگر علف خواران می توان : گوزن شمالی، آهو سفید، گوسفند، خرگوشف سنجاب را برشمرد. همچنین حیوانات گوشت خواری مانند: خرس حاکستری و سیاه و سفید در مناطق کوهستانی و بادرخت فراوان دیده می شوند. شغال، گرگ، روباه، سیاه گوش، بابکت، شیرکوه(گربه وحشی پشمالو) نیز وجود دارد. همچنین پرندگان نادری مانند: قو، پلیکان، مرغابی، غاز در اطراف دریاچه ها به وفور دیده میشوند. آلبرتا از معدود کشورهایی است که عاری از موش است. بعد از برنامه کنترل 1950 و مبارزه با آفات کشاورزی این اقدام صورت گرفت تا کمترین آسیب به مزارع بزرگ کشاورزی آلبرتا برسد.

 

آب و هوای آلبرتا

دارای آب و هوای خشک قاره ای است. با تابستان گرم و زمستان سرد. در تابستان درجه حرارت تا 40 درجه میرسد. البته عرض این استان 1200کیلومتر است و از آب و هوای متنوعی برخوردار است. دمای هوای ادمونتون در ژانویه -15و در جولای +23 می باشد.

 

تاریخ آلبرتا

سرخپوستان حداقل ده هزار سال پیش وارد آلبرتا شدند. تصور می شود انها در اواخر عصر یخبندان از سیبری به آلاسکا و سپس شرق کوه های راکی و نزدیک آمریکا آمده اند. بعد از ورود انگلیسی ها به کانادا بخش بزرگی از مناطق رودخانه خلیج هادسون به شرکت HBC در سال 1670 اعطا شد. سپس کانادایی های فرانسوی در غرب در سال 1731 در منطقه کنون کلگری ساکن شدند. بیشتر تجارت آنان پوست حیوانات خزدار بود.بخش بزرگی از جنوب آلبرتا در سال 1803 به آمریکا فروخته شد.

 

جمعیت آلبرتا

در سرشماری سال 2011 برابر 3.645.257 نفر است.تراکم جمعیت برابر 5.7 در هر کیلومترمربع است. در سال های اخیر میزان رشد زیادی را به دلیل اقتصاد رو به رشد تجربه کرده است که شامل زاد و ولد بالا و مهاجرت از شهرهای دیگر کانادا و همچنین خارج از کانادا است.

حدود 81درصد در مناطق شهری زندگی می کنند. انگلیسی رایج ترین زبان مادری در آلبرتا است. بعد از آن زبان چینی(3%) زبان آلمانی(2.6%)، زبان فرانسه(1.9%) و زبان فارسی در حدود (0.5%) می باشد.

آلبرتا دارای تنوع قومی قابل توجهی است، که از انگلستان، ایرلند، اسکاتلند، ولز، آلمان، فرانسه، اوکراین و خاورمیانه آمده اند.

آلبرتا دارای تعداد زیادی از مذاهب مختلف می باشد که کاتولیک رایج ترین آن است. و از نظر تنوع بعد از بریتیش کلمبیا و انتاریو سومین مرکز با تنوع مذهبی را دارا است.مسلمانان 1.7% جمعیت را شامل می شوند. قدیمی ترین مسجد کانادا به نام مسجد رشید در ادمونتون آلبرتا واقع شده است.

 

اقتصاد و درآمد آلبرتا

یکی از قویترین اقتصاد ها در کانادا می باشد، که متکی به صنعت نفت و کشاورزی است. GDP سرانه در سال 2007 بالاترین مقدار در بین استان های کانادا با 74825$ است، که 61% بیشتر از میانگین ملی کانادا است. براساس سرشماری 2006 متوسط درآمد سالانه خانوار بعد ز کسر مالیات برابر 70986$ (در مقایسه با 60270$ در کل کانادا) بوده است.

72% جمعیت آلبرتا در کریدور 400کیلومتری ادمونتون، کلگری با تراکم بالا زندگی می کنند. یک مطالعه توسط بانک TD نشان داد که تولید ناخالص داخلی سرانه این استان 10%بالاتر از حد متوسط مناطق شهری آمریکا و 40% بالاتر از کانادا با حفظ سبک زندگی کانادایی و مزایای رقابتی پزشکی است.

موسسه Fraser معتقد است آلبرتا دارای سطح بالایی از آزادی اقتصادی در کانادا و رتبه دوم در میان کشورهای آمریکایی است. به صورتیکه فقط در سال 2013 بیش از500 هولدینگ تاسیس شده.

 

نفت آلبرتا

آلبرتا بزرگترین تولید کننده نفت خام معمولی، نفت خام مصنوعی، گاز طبیعی در کانادا است و چهارمین تولید کننده گاز در دنیا است.در شرق ادمونتون محصولات پتروشیمی مانند پلی اتیلن، وینیل و … برای صادرات وجود دارد.

ماسه های نفتی Athabasca در اطراف فورت مک موری ذخایر نفتی غیر متعارفی با حجم بسیار زیاد (1.6تریلیون بشکه) وجود دارد.همچنین قیر طبیعی از این ماسه ها در حال استخراج است. در سال 2006 حدود 100میلیارد دلار پروژه در این منطقه شروع شد. بعد از افزایش قیمت نفت در سال 2003 ، استخراج این ماده سودده شد.

 

کشاورزی آلبرتا

کشاورزی بخش مهمی از این استان است، دارای 3میلیون راس دام است. نزدیک به نیمی از گوشت گاو کانادا در آلبرتا تولید می شود. همچنین حجم زیادی از تولیدات گوشت بوفالو در استان آلبرتا است. گوسفند نیز برای پشم و گوشت پرورش داده می شود.

بخش عمده ای از زراعت آلبرتا به صورت دیم و شامل گندم و کلزا است. آلبرتا پیشرو در صنعت زنبور عسل کانادا است. همچنین در شمال بخش زیادی از چوب نرم مورد استفاده در تخته سه لا و خمیر چوب سفید و کاغذ روزنامه تولید می شود.

توریسم آلبرتا

از آغاز قرن بیستم به مقصد گردشگری تبدیل شده است.مناطقی برای اسکی، پیاده روی گرم، کمپینگ، مرکز خرید غرب ادمونتون، پارک ملی بوفالو، یخزار کلمبیا و … مورد توجه توریست ها است. هر سال حدود 4میلیون بازدید کننده دارد که از انتاریوی کانادا، آمریکا و اروپا می آیند.

پارک ملی Banff (128کیلومتری غرب کلگری) و Jasper (366کیلومتری غرب ادمونتون) از بهترین مناطق دیدنی به شمار می آید. 5 مرکز مورد حفاظت یونسکو در آلبرتا واقع شده است: پارک کوه های راکی/یخچال های طبیعی پارک بین المللی صلح/ پارک ملی بوفالو/ پارک دایناسور/Head crushed buffalo.

دریاچه لوئیس در رشته کوه های راکی کانادا از محل های مورد نظر توریست های است. ادمونتون دروازه ورود به تنها مسیر معادن طلای یوکون و جویندگان سفر طاقت فرسای آن است. Drumheller یا مرکز دایناسور جهان در اینجا واقع شده است. اینجا یکی از بزگترین محل های تولید ذعال سنگ جهان است.

 

دولت و سیاست آلبرتا

دولت آلبرتا به صورت دموکراسی پالمانی و با قوه مقننه و مجلس مقننه با 87 عضو سازمان یافته اداره می شود.دولت های محلی و هیات مدیره مدارس قسمت های کوچکتر دولت هستند. ملکه الیزابت دوم رئیس دولت آلبرتا است و در آلبرتا وظایف او را فرماندار Donald Ethell انجام می دهد. نخست وزیر فعلی Alison Redford (از حزب محافظه کار) از سال 2011 تاکنون است. شهر ادمونتون مقرر دولت آلبرتا است. آلبرتا به طور سنتی سه حزب سیاسی: محافظه کاران پیشرو، لیبرال ها، سوسیال دموکرات دارد. 1905-1921 لیبرال ها و 1921-1935 کشاورزان متحد آلبرتا و 1935-1971 حزب اعتبار اجتماعی و از 1971 تاکنون حزب محافظه کار در راس قدرت آلبرتا بوده اند.

 

مالیات در آلبرتا

درآمد دولت از حق امتیاز استفاده از منابع طبیعی تجدید ناپذیر 30%، مالیات بردرآمد22% و سایر شرکتها20% و کمک های مالی از دولت فدرال برای پروژه های زیربنایی 9.8% و 17% دیگر موارد می باشد. آلبرتا تنها استان در کانادا بدون مالیات است؛اما ساکنان ملزم به پرداخت مالیات فدرال 5% می باشند.همچنین 10درصد از درآمد مشمول مالیات است. همچنین معافیت های مالیاتی برای درآمدهای زیر 17787$ ، افراد معلول، دانش آموزان و افراد مسن وجود دارد. شهرداری های نیز مالیات بر املاک وضع می کنند. طبق برآورد سال 2011 ارزش دارایی املاک آلبرتا برابر 727.000.000.000$ بجز زمین های کشاورزی، راه آهن و ماشین آلات می باشد.

 

پایگاه نظامی در آلبرتا

ارتش کانادا و نیروی هوایی در چند منطقه Cold Lake,CFB Edmonton, CFB Suffield, CFBWainwright حضور دارند.

 

حمل و نقل آلبرتا

در آلبرتا بیش از 181هزار کیلومتر بزرگراه و جاده است. بزرگراه شماره 2 مهمترین راهرو شمال به جنوب است که از Cardston آغاز می شود. بزرگراه شماره 4 بزرگراه بین ایالتی و شلوغ ترین دروازه آمریکا به این استان است از مرز Coutts شروع و در Lethbridge پایان می یابد. تقاطع بین دو بزرگراه ادمونتون و کلگری به مناسبت سفر ملکه به نام الیزابت دوم نامگذاری شده است. آلبرتا دارای دو کریدور شرقی-غربی است. کریدور جنوبی از Medicine Hat  وارد استان شده و بعد از عبور از کلگری از پار ملی Banff خارج می شود. کریدور شمالی از سمت شرق آلبرتا Lloydminster تا ادمونتون و پارک ملی Jasper در بریتیش کلمبیا خارج می شود. یکی از زیباترین جاده ها با طول 228کیلومتر بین Jasper و  دریاچه Louise با کوه و یخچالهای طبیعی در اطراف جاده است.

شهرهای Calgary,Edmonton, Red Deer, Medicine Hat, Lethbridge دارای سیستم حمل نقل عمومی اتوبوس بسیار خوبی هستند. شهرهای کلگری و ادمونتون دارای سیستم ریلی نیز می باشند. که ادمونتون اولین سیستم حمل و نقل زیرزمینی در آمریکای شمالی بود و کلگری دارای بالاترین تعداد روزانه مسافر قطار در شمال آمریکا است.

فرودگاه های بین المللی ادمونتون و کلگری چهارمین و پنجمین فرودگاه های کانادا از نظر شلوغی هستند. فرودگاه کلگری پروازهای منظمی به ساسکاچوان، منیتوبا، بریتیش کلمبیا دارد و فرودگاه ادمونتون در تمام کانادا و در سطح بین المللی به اروپا و آسیا پرواز دارد.

900کیلومتر خط راه آهن در آلبرتا وجود دارد که زیر نظردو شرکت Canadian Pacific Railway  و Canadian National Railway اداره می شوند. همچنین قطار تورنتو – ونکوور از این استان عبور می کند.

 

نظام بهداشت و سلامت آلبرتا

تمام شهروندان آلبرتا طبق قانون جزو نظام بهداشت رایگان می باشند. که دومین استان در کانادا با نظام سلامت منسجم Tommy Douglas-Style است. بودجه آلبرتا در سال مالی 2013-2014 برابر 17.100.000.000$ برابر 45درصد مخارج دولت است که هر ساعت 1.9میلیون دلار صرف مراقبت های بهداشتی در این استان می شود که نشاندهنده سیستم خوب بهداشتی است.

مراکز بهداشتی زیر در شهرهای ادمونتون و کلگری وجود دارد:

ادمونتون: Edmonton Diabetes Institute / Cross Cancer Institute / Edmonton Clinic/ Mazankowski Alberta Heart Institute / University of Alberta Hospital

کلگری: Alberta Children`s Hospital / Foothills Medical Center / Libin Cardiovascular Institute of Alberta / Rockyview General Hospital / Tom Baker Cancer Center / Uni of Calgary Medical Centre –UCMC

کلینیک ادمونتون در سال 2012 تکمیل شد و در بخش تحقیقات و آموزش و محیط زیست با  Mayo Clinic  آمریکا همکاری دارد.

تمام موسسات بهداشتی زیر نظر دولت آلبرتا با 9 بخش کنترلی AHS هستند. همچنین خدمات آمبولانس هوایی و زمینی وجود دارد.

 

آموزش و تحصیلات دانشگاهی در آلبرتا

تحصیل در این استان رایگان است و سیستم آموزشی با هزینه مالیات تامین می شود. کیفیت بالای مدارس باعث شده است که مدارس عمومی استقبال بیشتری از مدارس خصوصی داشته باشند.

بیش از 104هزار دانشجو مشغول به تحصیل هستند که طبق قانون افراد مقیم بعد از 2005 حدود 500دلار کمک هزینه دریافت خواهند کرد.دولت در حدود 5000دلار سالانه برای هر دانشجو هزینه می کند.

دانشگاه آلبرتا University of Alberta در سال 1908 در ادمونتون تاسیس شد که قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه آلبرتا است. دانشگاه کلگری University of Calgary در سال 1966 تاسیس شد که دومین دانشگاه بزرگ آلبرتا هستند. دانشگاه آموزش از راه دور Athabasca نیز از موسسات آموزشی خوب این استان است. دانشگاه Mount Royal University در سال 2009 دومین دانشگاه عمومی کلگری شد. دانشگاه MacEwan University در سال 2006 دومین دانشگاه ادمونتون شد. همچنین 15 کالج با بودجه دولت مشغول به اموزش هستند.

دانشگاه آلبرتا، واقع در حاشیه جنوبی رود ساسکاچوان شمالی، در سال ۲۰۰۸ میلادی صدمین سال تاسیس خود را جشن می‌گیرد. در این دانشگاه بیش از ۳۵۰۰۰ دانشجو در ۲۰۰ رشته تحصیلی لیسانس و ۱۷۰ رشته فوق لیسانس و دکترا مشغول به تحصیل هستند. دانشگاه آلبرتا میزبان حدود ۲۰۰۰ دانشجوی خارجی از ۱۰۰ کشور دنیا است. در تحصیلات تکمیلی، دانشجویان ایرانی پس از دانشجویان چینی و هندی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده‌اند. این دانشگاه در رتبه بندیهای مختلف همواره یکی از ۵ دانشگاه پیشتاز کانادا بوده است.

با بیش از ۴۰۰ آزمایشگاه تحقیقاتی و به یمن سرمایه گذاریهای کلان دولتی و خصوصی، دانشگاه آلبرتا یکی از طلایه داران تحقیقات در کانادا است. حجم سرمایه‌گذاری خارجی برای تحقیقات در این دانشگاه در سال ۲۰۰۴ بالغ بر ۴۱۵ میلیون دلار کانادا می‌شود. در حال حاضر مرکز ملی تحقیقات نانوتکنولوژی کانادا با بودجه ۵۲ میلیون دلاری در این دانشگاه در حال تاسیس است که در سال ۲۰۰۶ به بهره‌برداری می‌رسد. کتابخانه دانشگاه آلبرتا نیز با بیش از ۶ میلیون کتاب و اشتراک الکترونیکی ۱۳۰۰۰نشریه، بیشترین سرانه کتاب برای هر دانشجو را در بین دانشگاه‌های کانادا داراست.

برخی از دانشجویان ایرانی دانشگاه آلبرتا از امکانات اقامتی دانشگاه استفاده می‌کنند و دانشگاه دارای تعداد زیادی خوابگاه در داخل محوطه دانشگاه (Lister Hall, Hub Mall, Newton,…) برای دانشجویان مجرد و متاهل بدون فرزند و یک مجتمع مسکونی در خارج دانشگاه (Michener Park) برای دانشجویان متاهل (بدون فرزند یا با فرزند) است.

 

فرهنگ و جشن ها در آلبرتا

در تابستان تعداد زیادی فستیوال وجود دارد. فستیوال border دومین فستیوال بزرگ در دنیا بعد از ادینبورگ است. شهرهای کلگری و ادمونتون میزبان تعداد بیشماری فستیوال موزیک در تابستان هستند ، فستیوال birthright days بیش از 70 گروه اجرا کننده را شامل می شود. میدان چرچیل ادمونتون محل فستیوال های بزرگ Taste of Edmonton / The Works Art / Design festival در تابستان می باشد.

شهر کلگری معروف به بزرگترین نمایش در فضای باز بر روی زمین است که جشنواره سوارکاری Stampede را یا حدود یک میلیون شرکت کننده شامل می شود.

در سال 1988 شهر کلگری میزبان مسابقات المپیک زمستانی بود.

 

مهاجرت به کانادا از طریق آلبرتا

افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق آلبرتا را دارند ، باید یکی از سه مورد زیر را داشته باشند:

1- دارای تحصیلات در یک موسسه یا دانشگاه کانادایی باشند.

2- دارای یک پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمای آلبرتایی باشند.

3- دارای سابقه مدیریت بخش کشاورزی با حداقل سرمایه 500 هزار دلاری باشند.

جزئیات مهاجرت به آلبرتا (ادمونتون-کلگری) را در این صفحه ببینید.


اگر شما جزو یکی از 3 گروه بالایی هستید ، با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا آلبرتا ، شرایط خود را بسنجید. یکی از همکاران ما در دفتر کانادا فرم شما را بررسی و با شما از طریق ایمیل و تلفن در ارتباط خواهد بود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد استان آلبرتا و شهرهای ادمونتون و کلگری فایل زیر را دانلود کنید:

کتابچه راهنمایی برای تازه واردین آلبرتا (زبان انگلیسی- 92 صفحه- 3.06 مگابایت-فرمت PDF)

Article source: http://www.ganjico.com/Page/176

               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش پرورش قارچ صدفی و دکمه ای /اورجینال بسته جامع پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ{جدیدترین ورژن} /اورجینال بسته جامع پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ /اورجینال کامل ترین آموزش پرورش زنبور عسل /اورجینال
     

بهترین و جدید ترین مجموعه پرورش قارچ

صفر تا صد پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ

صفر تا صد پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ

جامع ترین و کامل ترین برنامه های آموزشی در زمینه پرورش زنبور عسل

     
15,600 تومان خرید آموزش پرورش قارچ صدفی و دکمه ای /اورجینال 19,900 تومان خرید بسته جامع پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ{جدیدترین ورژن} /اورجینال 14,900 تومان خرید بسته جامع پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ /اورجینال 14,900 تومان خرید کامل ترین آموزش پرورش زنبور عسل /اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش جامع پرورش زنبور عسل /اورجینال کاملترین مجموعه آموزشی پرورش قارچ خوراکی در ایران /اورجینال خرید مجموعه طرح توجیهی پرورش ماهی قزل آلا +آموزش تصویری پرورش قزل آلا آموزش پرورش کبک /اورجینال
     

جامع ترین و کامل ترین برنامه های آموزشی در زمینه پرورش زنبور عسل

بهترین و جدید ترین مجموعه پرورش قارچ

خرید مجموعه طرح توجیهی پرورش ماهی قزل آلا +آموزش تصویری پرورش قزل آلا

آموزش پرورش کبک /اورجینال

     
13,900 تومان خرید آموزش جامع پرورش زنبور عسل /اورجینال 16,000 تومان خرید کاملترین مجموعه آموزشی پرورش قارچ خوراکی در ایران /اورجینال 10,000 تومان خرید خرید مجموعه طرح توجیهی پرورش ماهی قزل آلا +آموزش تصویری پرورش قزل آلا 13,000 تومان خرید آموزش پرورش کبک /اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش احداث گلخانه و پرورش خیار اورجینال مجموعه کامل آموزش پرورش شترمرغ +( طرح توجیهی اقتصادی جهت اخذ وام) / اورجینال پرورش زنبورعسل و مسائل مهم زنبورداری (تصویری) / اورجینال اصول نگهداری و پرورش و پروار گوسفند / اورجینال
     

آموزش تکنیک ها و روش های برتر

با هر شرایط مالی و سنی بخصوص جوانان!

جامع ترین و کامل ترین برنامه های آموزشی در زمینه پرورش زنبور عسل می باشند

همراه با مبانی طراحی ساختمان و تاسیسات

     
16,000 تومان خرید آموزش احداث گلخانه و پرورش خیار اورجینال 16,000 تومان خرید مجموعه کامل آموزش پرورش شترمرغ +( طرح توجیهی اقتصادی جهت اخذ وام) / اورجینال 16,000 تومان خرید پرورش زنبورعسل و مسائل مهم زنبورداری (تصویری) / اورجینال 12,800 تومان خرید اصول نگهداری و پرورش و پروار گوسفند / اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه فیلم آموزشی پرورش بوقلمون به صورت اورجینال بسته آموزشی ( راهنمای پرورش اسب ) صورت تصویری + طرح توجیهی / اورجینال آموزش بدنسازی بوکس+ پرورش اندام به صورت تصویری اورجینال آموزش کلی و اجمالی تولید وپرورش شتر مرغ
     

پرورش بوقلمون یک شغل پرسود همراه با تسهیلات بانکی عالی

با این مجموعه تمام مطالب مربوط به پرورش اسب را یاد بگیرید .

بهترین نوع آموزش از مبتدی تا حرفه ای

آموزش کلی و اجمالی تولید وپرورش شتر مرغ

     
16,000 تومان خرید مجموعه فیلم آموزشی پرورش بوقلمون به صورت اورجینال 9,800 تومان خرید بسته آموزشی ( راهنمای پرورش اسب ) صورت تصویری + طرح توجیهی / اورجینال 12,800 تومان خرید آموزش بدنسازی بوکس+  پرورش اندام به صورت تصویری اورجینال 17,000 تومان خرید آموزش کلی و اجمالی تولید وپرورش شتر مرغ
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش قدم به قدم تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال آموزش پرورش شترمرغ{جدیدترین}/اورجینال آموزش پرورش،صید و تکثیر میگو /اورجینال بسته جامع پرورش گوسفند/اورجینال
     

آموزش قدم به قدم تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال

به کمک این مجموعه با سرمایه اندک به سوددهی باورنکردنی برسید...

آموزش کامل پرورش،صید و تکثیر میگو به زبان فارسی

بسته کامل.استفاده آسان.پاسخ تمامی سوالات ممکن.کاربردی.راهنمای مفید برای پرورش

     
9,000 تومان خرید آموزش قدم به قدم تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال 15,600 تومان خرید آموزش پرورش شترمرغ{جدیدترین}/اورجینال 8,900 تومان خرید آموزش پرورش،صید و تکثیر میگو /اورجینال 12,000 تومان خرید بسته جامع پرورش گوسفند/اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش کامل تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال آموزش پرورش قارچ+هدیه /اورجینال آموزش پرورش قارچ+هدیه /اورجینال آموزش پرورش ماهی قزل آلا اورجینال-616
     

آموزش پرورش اندام و بدنسازی کلیه حرکات و تمرین ها

آموزش قدم به قدم مراحل پرورش قارچ+آموزش پرورش توت فرنگی درون منزل

آموزش قدم به قدم مراحل پرورش قارچ+آموزش پرورش توت فرنگی درون منزل

قزل آلای رنگین کمان جهت ماهیدار کردن آبهای داخلی

     
12,000 تومان خرید آموزش کامل تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال 14,900 تومان خرید آموزش پرورش قارچ+هدیه /اورجینال 14,900 تومان خرید آموزش پرورش قارچ+هدیه /اورجینال 12,500 تومان خرید آموزش پرورش ماهی قزل آلا اورجینال-616
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه فیلم آموزشی پرورش و کاشت زعفران / اورجینال راهنمای کاربردی پرورش طیور:مرغ،بوقلمون،کبک و شترمرغ آموزش پرورش ماهی های آکواریومی – اورجینال آموزش پرورش شترمرغ/اورجینال
     

مجموعه کامل نکات پرورشی و مدیریتی کشت زعفران برداشت ، بسته بندی و ...

راهنمای کاربردی پرورش طیور:مرغ،بوقلمون،کبک و شترمرغ

دی وی دی آموزش پرورش ماهی های آکواریومی

به کمک این مجموعه با سرمایه اندک به سوددهی باورنکردنی برسید...

     
14,800 تومان خرید مجموعه فیلم آموزشی پرورش و کاشت زعفران / اورجینال 10,000 تومان خرید راهنمای کاربردی پرورش طیور:مرغ،بوقلمون،کبک و شترمرغ 12,500 تومان خرید آموزش پرورش ماهی های آکواریومی – اورجینال 12,900 تومان خرید  آموزش پرورش شترمرغ/اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
پرورش شترمرغ-زنبور عسل و گوسفند اورجینال -420 پرورش قارچ صدفی ودکمه ای /اورجینال-236 خوداشتغالی ازطریق پرورش قارچ صدفی ودکمه ای /اورجینال پرورش ماهی قزل آلا-616
     

جدید ترین و به روز ترین مطالب کاربردی پروش شتر مرغ-گوسفند و زنبور عسل

پکیج کامل آموزش پرورش قارچ های دکمه ای و صدفی

بهترین و جدید ترین مجموعه پرورش قارچ
 

ش.م:1471/23

     
10,000 تومان خرید پرورش شترمرغ-زنبور عسل و گوسفند اورجینال -420 15,500 تومان خرید پرورش قارچ صدفی ودکمه ای /اورجینال-236 12,900 تومان خرید  خوداشتغالی ازطریق پرورش قارچ صدفی ودکمه ای /اورجینال 10,000 تومان خرید پرورش ماهی قزل آلا-616
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش پرورش قارچ / اورجینال آموزش پرورش قارچ آموزش پرورش ماهی قزل آلا-ارجینال-6 آموزش پرورش بوقلمون - اورجینال-241
     

آموزش تولید قارچ های خوراکی (دکمه ای و صدفی و شی تاکه)
ش م : ۱۱-۳۴۵۷۶۲۳

آموزش تولید قارچ های خوراکی اورجینال
شماره مجوز: 188/46991

کیفیت عالی

کیفیت عالی

     
10,000 تومان خرید آموزش پرورش قارچ / اورجینال 8,500 تومان خرید آموزش پرورش قارچ 14,500 تومان خرید آموزش پرورش ماهی قزل آلا-ارجینال-6 15,000 تومان خرید آموزش پرورش بوقلمون - اورجینال-241
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش علم بدنسازی و پرورش اندام آموزش علم بدنسازی و پرورش اندام-اورجینال آموزش پرورش قارچ خوراکی-اورجینال آموزش تصویری پرورش قارچ - کارفرمای شغل خود باشید-اورجینال
     

آموزش جامع و علمی بدنسازی و پرورش اندام توسط استاد محمد صادق خراسانی2DVDاورجینال

قابلیت اجرا بر روی انواع کامپیوتر (ویندوز) و DVD پلیرهای خانگی

این مجموعه آموزشی طی یک دوره آموزشی 4ساعته شما را با مراحل قارچ آشنا میکند.

چرا قارچ؟ 
کشت قارچ دکمه ای
آشنایی با قارچ های خوراکی

     
20,000 تومان خرید آموزش علم بدنسازی و پرورش اندام 2,290 تومان خرید آموزش علم بدنسازی و پرورش اندام-اورجینال 17,700 تومان خرید آموزش پرورش قارچ خوراکی-اورجینال 18,000 تومان خرید آموزش تصویری پرورش قارچ - کارفرمای شغل خود باشید-اورجینال
     
     

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code