سوالهای متداول

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 11 فوریه 2017

پرسشهای متداول

 

 

هزینه دانه  بلدرچین بسته به قیمت  دلار هر روز بالاتر می رود آیا این  ریسک و خطرمحسوب می شود؟

هزینه دان  ارتباط مستقیم با قیمت دلار  و سیاستهای اقتصادی ارز مرجع دارد اما  با  بالا رفتن قیمت دلار و دانه  قیمت تخم بلدرچین  بالاتر خواهد رفت و همواره سود شما بیشتر میشود مثل بازار مرغ و تخم مرغ . برسی انواع خطرات و ریسک های بازار بلدرچین سی دی  شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

 

آیا تخم نطفه دار در جوجه شدن بلدرچین ها تاثیر دارد

یکی از فاکتور های مهم در جوجه درآوری هر پرنده ای سلامت تخم نطفه دار است . که اولا باید مولد تخم های سالم بگذارد و دوما تا زمان قرار دادن در دستگاه مراقبت سالمی از تخم نطفه دار انجام شود که  تمام این موارد در سی دی شماره 6 ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی و اصول مهم دربالا بردن راندمان  جوجه کشی  توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا

را کلیک کنید

 

هزینه اولیه  فقط دانه بلدرچین محسوب  می شود؟

بله .چون این کار یک مشاغل خانگی محسوب می شود و به عنوان کار دوم است ، هزینه اجاره  سالن  و نیروی کار در آن لحاظ نمی شود و این از مزایای بلدرچین است که به دلیل جثه کوچک  در فضای 20 متری هم قابل  پرورش است و میتوان 1000 عدد از ان را در 20 متر پرورش و نگهداری کرد که مفصلا در سی دی شماره 1 مهندسی پرورش بلدرچین  مقدماتی  توضیح داده شده است ت برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیلک کنید

 

چگونگی کشتار و بسته بندی بلدرچین به چه صورت  می باشد؟

کشتار و نحوه سربردین و پرکنی و حتی تخلیه شکم بلدرچین و نحوه بسته بندی و انجماد آن در در سی دی شماره 3  پرورش بلدرچین گوشتی توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا

را کلیک کنید.

 

 

حداکثر فضای مورد نیاز برای پرورش بلدرچین  چقدر است؟

بستگی دارد که پرورش در بستر روی زمین باشد یا در قفس. اگر پرورش در بستر باشد  فضای زیادتری می خواهد اما در پرورش در قفس های مطبق به راحتی می توان در 20 متر فضا 1000  عدد بلدرچین بالغ را نگهداری کرد که در سی دی شماره 1 مهندسی پرورش بلدرچین  مقدماتی  توضیح داده شده است ت برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیلک کنید

 

 

ایا این قفسها  به عنوان هزینه های اولیه محسوب نمی شود؟

اگر پرورش در بستر باشد که هیچ هزینه اولیه بابت آن نباید بپردازید اما  اگر پرورش در قفس باشد برای اینکه بیشترین  تعداد را در کمترین فضا رورش بدهید مستلزم هزینه کردن اولیه می باشد .اما مقداراین هزینه متفاوت است اگر شما قفس هی اولیه را خریداری کنید مسلما هزینه  بالایی باید بپردازید وبالاخص کسانی که تاه این کار را شروع میکنند و هنوز درآمدی از این کار ندارند توصیه ما این است که اگر توانایی انجام اندکی امور فنی را خود یا افراد خانواده دارند قفسها را بسازید .چون واقعا کار راحتی است و نیازی  به این هزینه های گزاف نیست و با این کار صرفه جویی قابل ملاحظه ای صورت خواهد پذیرفت . البته نقشه های قفس و طریقه ساخت و اندازه ها والگوها به انضمام فیلم و عکس در سی دی شماره 5 ساخت قفس و تجهیزات سالن توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

 

آیا مصرف بلدچین برای گذاشتن تخم ، 30 گرم در روز کافیست؟

بله اگر شما به اصول جیره نویسی و تهیه دان آگاهی داشته باشید  بلدرچین ها با کمتر از 30 گرم دانه در روز سیر می شوند .کسانی که بیش از این به بلدرچین ها دانه می دهند ، باعث هدر رفت دانه و متحمل خسارت های زیاد می شوند و البته چاقی مفرطی که بلدرچین برای مصرف بالای دانه دارد را نیز باید در نظر گرفت که باعث سختی در تخم گذاری و بیرون زدن پول آپ و نهایتا مرگ بلدرچین می شود.اصول جیره نویسی در  سی دی  شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل داده شده  است.مورد بعدی به غیر از اصول جیره نویسی پیاده سازی روشهای جلوگیری از مصرف زیاد دانه و پرت و هدر رفت دانه می باشد که از فنون و فوت های کوزهگری پرورش بلدرچین است و در جهت مینیممم  سازی مصرف دانه و بالا بردن سود تولید نقش به سزایی دارد. این مباحث  در سی دی  شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

 بهترین مولد برای تخم گذاری بهینه چیست و آیا اصلا انتخاب مولد تاثیری دارد؟

مولد  با نژاد های متفاوت وجود دارد که  هر کدام امکان دارد برای گوشتی یا  تخمی مناسب تر باشند . برای انتخاب مولد تخم گذار نه تنها  نزاد بلکه  سن و جیره غذایی قبل از بلوغ هم مهم است و رعایت تمامی آنها برای اینکه سالنی با بازدهی بسیار بالا داشته  باشید  لازم می باشد  که تمام فاکتور های مزبور در سی دی شماره 4  پرورش بلدرچین تخم گذار  توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

انواع آبخوری ها و مزایا ومعایب  هر کدام و انتخاب بهترین آبخوری متناسب با کار شما در سی دی شماره 1 مهندسی پرورش بلدرچین  مقدماتی  در سی دی شماره 1 مهندسی پرورش بلدرچین  مقدماتی  توضیح داده شده است ت برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیلک کنید

 

 

در مورد نحوه دانه دادن و وقت مورد نیاز برای این کار توضیح دهید؟

مصرف دانه در صورتی که پرورش در بستر باشد باید برای بلدرچین ها در ظرفهایی روی زمین ریخته شود  و یا دان خوری های زنجیری اتومات استفاده شود. اما در بهترین  حالت در صورتی که بلدرچین در قفس نگهداری شود  دانخوری های آخوری مانند در جلوی قفس پرندگان تعبیه شود  شما زمان بسیار کمی صرف میکنید و روزی یک یا دو بار دانه ها را از بیرون قفس داخل آخور ها میریزید  . ساخت دانخوری های آخوری متناسب با قفس در  سی دی شماره 5 ساخت قفس و تجهیزات سالن توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

انواع دانخوری ها و مزایا ومعایب  هر کدام و انتخاب بهترین آبخوری متناسب با کار شما در سی دی شماره 1 مهندسی پرورش بلدرچین  مقدماتی  در سی دی شماره 1 مهندسی پرورش بلدرچین  مقدماتی  توضیح داده شده است ت برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیلک کنید

 
هزینه گرمایش سالن چقدر است؟

هزینه گرمایش سالن زیاد نیست و نیاز به سوخت زیادی ندارد زیرا بلدرچین خودش گرمای زیادی تولید می کند اما در مناطق سرد و فصل زمستان نیاز به سیستم ها ی گرمایشی می باشد .تاسیسات  گرمایشی بسته به نوع انتخاب شما به هر سطح توان هزینه ا قابل پیاده  سازی می باشد که انواع آن به انضمام مزایا و معایب  در سی دی  شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

   

سرمایش سالن به چه صورت است؟

برخلاف گرمایش،  ایجاد سرمایش  در سالن بسیار مهم می باشد و بلدرچین  ها برای بازدهی بالا  باید  سیستم سرمایش مناسبی داشته باشند   برای تامین سرمای سالن در قسمت سرمایش  سالن انواع  سرماساز ها و انتخاب بهترین نوع بسته به کار شما در سی دی  شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

آیا  رطوبت برای سالن پرورش بلدرچین ضرورتی دارد یا نه؟

رطوبت از اجزای جدایی ناپذیر در  سالنهای بلدرچین می باشد . در صورتی که بلدرچین  شما تخم گذار باشد  با ایجاد رطوبت در سالن بازدهی تخم گذاری آن بسیار بالا می رود و در صورتی که گوشتی باشد ضریب تبدیل گوشت آن بالا می رود . حتی وجود رطوبت عمر مفید بلدرچین را  بیشتر واو را نسبت به بیماری ها مقاوم تر می کند .  داشتن یک رطوبت ساز برای سالن های بلدرچین بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر است اما به دلیل قیمت بالا بساری از تولید کنندگان استفاده نمی کنند . ساخت یک دستگاه رطوبت ساز در  مدل  سالنهای کوچک  به سادگی امکان پذیر است و شما می توانید خودتان یک رطوبت ساز عالی بسازید البته با هزینه اندک و بازدهی بالا . ساخت رطوبت ساز در  سی دی شماره 5 ساخت قفس و تجهیزات سالن توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 
 

ایا استفاده از  دان مصرفی بلدرچین با این قیمت بالا صرفه اقتصادی برای  تولیدتخم بلدرچین  دارد؟

همه چیز بستگی به  مهارت وتجربه و دانش فنی شما دارد . در حالت کلی تولید تخم بلدرچین سود سرشاریدارد اما به شرطی که شما هم  اصولی را رعایت کنید. اگر دانه به اندازه کافی بدهیم  هم صرفه اقتصادی دارد  و هم هر روز  آمار بالای 85% تخم گذاری دارید  . اما اگر دان  اضافی  توسط بلدرچین خورده شود  باعث پایین  آمدن راندمان تخم گذاری می شود  و کاهش منفعتاقتصادی می شود .

سوال مهم  اینجاست که  بلدرچن همیشه عادت به خوردن دارد چگونه میشود که به آن غذای کمی داد ؟

سیر کردن بلدرچین  با مقدار کمتری دان (مورد نیاز )  لازم به دانستن شگرد هایی است که در قسمت تغذیه  و جلوگیری از پرت دان در سی دی  شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

 

جیره غذایی بلدرچین تخم گذار با بلدرچین گوشتی متفاوت است؟

بلی اصول جیره غذایی تخم گذار نیاز به مکملهایی دارد تا راندمان تخم گذاری را بالا برده و زرده تخم ها پر رنگ تر شود تا مشتری بپسندد و همچنین با  هزینه کمتر دانه بالاترین  راندمان تخم گذاری را داشته باشیم ای ن اصول تغذیه ای در سی دی شماره 4  پرورش بلدرچین تخم گذار  توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

 

آیا بیماری های بلدرچین و تلفات آن زیاد است؟

خیر بلدرچین به دلیل اینکه  از نژاد وحشی  است و هنوز  اصلاح نژاد روی آن  انجام نشده است به بیماری ها  بسیار مقاوم است. البته هر موجود زنده ای  دچار نوعی از بیماری ها میشود که ما در قسمت  بیماری ها و مکمل های تغذیه  در قسمت تغذیه مفصلا در خصوص آن بحث خواهیم کرد . جلوگیری از هر نوع بیماری احتمالی از اصول پرورش  می باشد . زیرا کوچکترین  بیماری مسری به همه پرندگان  منقل خواهد شد و سرمایه شما را  نابود خواهد کرد  . پس دانستن انواع بیماری ها و نشانه های هر نوع بیماری راه درمان  و حتی راههای جلوگیری از بیماری  بسیار مهم است.

عمده بیماری هایی که باعث اتلاف می شود 1 تا 10 روزگی بلدرچین است و اوج تخمگذاری مولد ها که هر دو مدل باعث خسارت سنگین برای پرورش دهنده  می باشد اما تمام راه  حل های جلوگیری از این خسران هم از نظر بهداشت و هم از نظر تغذیه  توضیح داده شده است با مطالعه کامل مبحصث بیماری ها هر نوع  نشانه ای از بیماری دیدید به راحتی می توانید آن را شناسایی و از رشد ان جلوگیری و بلدرچین های مریض  را نیز  درمان  کنید که در سی دی شماره 1 مهندسی پرورش بلدرچین  مقدماتی  توضیح داده شده است ت برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیلک کنید

 جلوگیری از تلفات جوجه یک روزه و مدیریت جوجه یک روزه .در سی دی شماره3 پرورش بلدرچین گوشتی توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

 

جوجه یک روزه چقدر در معرض  ابتلا به بیماری می باشد؟

 جوجه یک روزه بلدرچین  در معرض خطر ابتلا  به بیماری های گوناگونی می باشد اگر شما  بتوانید بلدرچین رااز  یک تا هفت روزگی بزرگ کنید  دیگر دچار بیماری یا مرگ نخواهد شد .

البته سخت ترین کار پرورش بلدرچین همین بزرگ کردن جوجه ها از یک تا  هفت روزگی می باشد
 

برای گذر از مرحله سخت بزرگ کردن جوجه باید چگونه عمل کرد؟

اول : جلوگیری از پاره ای از بیماری ها  که با ریختن دارو  در آب  و غذای بلدرچین  جلوی آن گرفته میشود  . این موارددر مبحث بیماری ها کاملا توضیح داده شده است.

دوم: اسستفاده از مکمل های غذایی خاص شیمیایی و گیاهی  در غذای جوجه بلدرچین  که باعث مقاوم  سازی  جوجه بلدرچین ها نسبت به بیماری می شود  که در فصل تغذیه توضیح داده شده است

اصول پرورش جوجه یک روزه  در سی دی شماره 3  پرورش بلدرچین گوشتی توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

  سوم : استفاده از قفس مخصوص  بلدرچین  یک روزه  که نوع خاصی از قفس  از بیماری های احتمالی که پیش می آید جلوگیری می کند  و سرویس دهی آب  و دانه به جوجه های یک روزه بسیار راحت میشود و  از همه  مهمتر از تلفات له شدن بلدرچین ها  زیر دست و پا و خفگی به دلیل تجمع جلوگیری می کند  . نقشه قفس های مربوطه در  سی دی شماره 5 ساخت قفس و تجهیزات سالن توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

 

بلدرچین های گوشتی چگونه کشتار میشوند؟

اگر تعداد بلدرچینها زیاد باشد شما می توانید انها را به کشتار های  صنعتی ببرید  اما اگرتعداد  انها کم بود  باید  کار کشتار و بسته بندی  را خودتان انجام  دهید  بلدرچین های اماده  کشتار را  سر بریده  و 5 الی 6 تای  آنها را از پا گرفته و با سر تا  پا داخل ابجوش در حال غل خوردن بگیرید .  این عمل چند ثانیه بیشتر نباید طول بکشد . بلافاصله  باید انها را داخل پر کن مخصوص بیاندازید 2 دقیقه  پر کن را روشن کنید تا پرهای آنها کنده شود . سپس آنها را  بسته بندی کنید.

ساخت پرکن  به راحتی صورت میپذیرد بایک ماشین لباسشویی قدیمی  یایک قابلمه  بی استفاده  می توانید یک پرکن عالی بسازید  .طریقه ساخت پرگکن عکسها ونقشه های آن در  سی دی شماره 5 ساخت قفس و تجهیزات سالن موجود است  برای توضیحات تکمیلی  سی دی شماره 5 ساخت قفس و تجهیزات سالن توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

صرفه اقتصادی گوشتی بیشتراست یا تخم گذار ؟

تولید کننده ای سود مس کند که هر دو کار را با هم انجام دهد  . به عنوان مثال زمانی که بازار تخم بلدرچین خوب است  بهار پاییز و زمستان تخم بلدرچین بفروشد و زمانی که بازار تخم  خراب است  یعنی تابستان ،آن را در دستگاه جوجه کشی قرار دهید و جوجه یک روزه بالغ یا گوشت آن را بفروشد .شما با ساخت یک دستگاه جوجه کشی  خانگی با ظرفیت پایین 100 تا1000  تایی می توانید به راحتی تخم بلردچین ها را به جوجه تبدیل  کنید .

ساخت این دستگاه جوجه کشی بسیار راحت است و با  مطالعه  سی دی   شماره 6 ساخت دستگاه  جوجه کشی و اصول جوجه کشی   می توانید  به راحتی یک دستگاه جوجه کشی خانگی بسازید . این  ساخت دستگاه هیچ نیاز ی به  فنی بودن شما ندارد و ساخت ان با توجه به الگوها ونقشه ها بسیارراحت است  . برای بدنه آن که پر هزینه ترین قسمت دستگاه است می توانید از بدنه یک یخچال قدیمی  بی استفاده  یا یک کابینت کوچک استفاده کنید . دیگر هزینه های ساخت دستگاه  بسیار پایین است . بسته به بدنهای که شما استفاده می کنید ظرفیتهای متفاوتی برای دستگاه جوجه کشی می توانید بسازید. ساخت کامل  دستگاه جوجه کشی در سی دی شماره 6 ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی و اصول مهم دربالا بردن راندمان  جوجه کشی  توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

 

ایا  تولید کنندگان گوشت ، تخمگذار نیز باید داشته باشند ؟

بلی تولید کننده ای که  خودش دستگاه جوجه کشی نداشته باشد  مجبور باشد  جوجه یک روزه بخرد  و یا دستگاه جوجه کشی داشته باشد و بخواهد تخم  نطفه دار بخرد هم صرفه اقتصادی  پایینی دارد و هم به دلایلی که ذکر میشود جوجه های پر تلفاتی خواهدداشت.اصول اجتناب از خطر و ریسک تولید و فروش در سی دی  شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

بزرگ کردن جوجه های نوپا را کمی توضیح دهید ؟

بزرگ کردن جوجه های یک تا 10 روز مستلزم رعایت نکاتی است که در سه مرحله است :

مرحله ای که همه با ان آشنا هستیم  غذا و دارو بهداشت  از 1 روزه تا 10 روزگی است که کامل  در فصل بزرگ کردن جوجه یک روزگی آموزش داده شده است این موارد در  سی دی شماره 3  پرورش بلدرچین گوشتی توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

مرحله 2 دوران جنینی است  که جوجه در دستگاه چگونه بزرگ میشود  . به دلیل مشکلاتی که در دستگاههای  جوجه کشی  رعایت نمی شود و بسیاری از  جوجه های  به دنیا آمده  بیماری های  چسبندگی روده  و فلجی و غیره …  دارند که همان دو روز اول  میمیرند و این یعنی  تلفات  سنگین . چگونگی  رعایت  این نکات  در  ساخت  دستگاه  و محیط جوجه کشی در سی دی شماره 6 ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی و اصول مهم دربالا بردن راندمان  جوجه کشی  توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

آیا سالن جوجه یک روزه با سالن جوجه گوشتی جدا است ؟

بلی اصول سالن جوجه یک روزه کاملا متفاوت با اصول سالن جوجه گوشتی می باشد. دقت بفرمایید  که نحوه سالن ، پاکسازی بسترو  دان دهی  و آبخوری و همه چیز متفاوت است و از اصول مهم  به شمار می آید  که اگر رعایت نشود تماما جوجه اتلاف شده و ضرر میدهید  این موارد  در سی دی شماره 3  پرورش بلدرچین گوشتی توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

 مرحله اول  مراقبت از مادر های مولد و تخم های نطفه دار است . اگر مادر مولد یک سری دارو ها  و مکمل ها را استفاده ننماید و یا شرایط خاص  برای نگهداری تخم های نطفه دار وجود دارد رعایت نکند تخم ها تبدیل به جوجه نشده وقسمتی از تخمها  که تبدیل به جوجه میشود، جوجه های مریض و بیمار ی هستند که  حتی جوجه هایی که توانایی نوک زدن و به دنیا آمدن را ندارند و در داخل تخم ها طوله مرگ  میشوند. توضیحات در حفظ و رعایت مسائل ایمنی  مادر مولد  و نگهداری  تخم های نطفه دار ومکملهای غذایی در  آب و غذای مولدتخم گذار ، در سی دی شماره 6 ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی و اصول مهم دربالا بردن راندمان  جوجه کشی  توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

آیا  بازار فروش خوب است؟

بزرگترین سختی ان کار تولید نیست بلکه فروش است . ریسک های زیادی در بازار  وجود دارد که در قسمت آنالیز ریسک بازار  مورد برسی قرار میگیرد و با خواندن آن می توانید  از پروسه بازار  به سلامت عبور کنید  خطرات کار پرورش بلدرچین و عبور از آنها در سی دی  شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

 

آیا  بهتر است جوجه یک روزه بخریم یا جوجه کشی را خودمان جوجه کشی را انجام دهیم

بهتر است خوتان جوجه کشی داشته باشید به چند دلیل :

1- تفاوت بسیار چشمگیر در پائین آوردن هزینه

(شما برای خرید 10000 جوجه یک روزه در یک دوره  باید مبلغ 10000x جوجه خریداری کنید در صورتی  قیمت یک دستگاه جوجه کشی 20000 تایی ازخرید یک دوره جوجه یک روزه کمتر است و هر 18 روز می توانید از دستگاه جوجه بکشید.حتی با تغییر سبدها می توانید جوجه کپک  مرغ بوقلمون و شتر مرغ هم  تولید کنید  )


2-سالم بودن جوجه ها پائین آوردن درصد تلفات

(دلیل عمده تلفا ت جوجه یک روزه در چند روز بعد از تولد به خاطر غیر استاندارد بودن دستگاه جوجه کشی و بیمار بودن تخم نطفه دار داخل دستگاه  می باشد که از آن موارد به عفونت زرده و مشکلات گوارشی روده ای و سختی تنفس ناشی از مشکلات دما  و چرخش ناگهانی و غیر استاندارد دستگاه می توان ذکر کرد و انتقال بیماری های عفونی از مادر به تخم و سپس به جوجه بسیار شایع است )

3- پایین آوردن تلفات حمل و نقل

جوجه یک روزه بسیار به حمل و نقل فشار و ضربات ناشی از حرکت در اتوموبیل حساس است و این جابه جایی و تغییر دما و ایجاد استرس در تلفات و روند رشد جوجه بسیار تاثیر می گذارد

برای داشتن یک جوجه کشی خوب و سالم از ابتدا تا انتها باید موارد خاصی را مطالعه کنید که در سی دی شماره 6 ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی و اصول مهم دربالا بردن راندمان  جوجه کشی  توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

آیا ویتامین  و دارو دائما باید برای بلدرچینها استفاده شود؟

 نیاز به برجی و یتامینها و دارو ها در آب و غذای بلدرچین همیشگی می باشد که در خصوص آنها در سی دی  شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.
 

جمع آوری تخم های بلدرچین از زیر  دست وپای آنها به چه شکلی می باشد؟

در صورتی که بلدرچین تخم گذار در بستر نگهداری شود جمع آوری تخم ها بسیار مشکل وهمراه با تلفات زیادی است اما اگر در قفس نگهداری شود این کار بسیار آسان است  . در نقشه ساخت قفس ها طراحی به گونه ای انجام شده است که تخم بلدرچین ها  به شیب ملایمی که کف قفس دارد  سر خورده و به آرامی  به قسمت جلوی قفس در بیرون از قفس در قسمت تله تخم گذاری  قرار میگیرد و شما می توانید به راحتی تمام آنها که در بیرون قفس هست  جمع آوری کنید که این از مزایای سیستم مکانیزه قفس می باشد . نحوه ایجاد جاتخمی ها در بیرون  قفس در نقشه های  ساخت قفس سی دی شماره 5 ساخت قفس و تجهیزات سالن توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

 

هزینه دستگاه جوجه کشی چند درصد از سرمایه اولیه  را تشکیل میدهد

شاید شما فکر کنید هزینه  دستگاه جوجه کشی بسیار بالاست  و در اول کار برای تعداد کم  این هزینه ریسک می باشد.درست است اما شما می توانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان ما  به راحتی یک دستگاه جوجه کشی خانگی با ظرفیت 500  به بالا برای خودتان درست کنید

ما مدارات و نحوه ساخت آن را  در سی دی شماره 6  ساخت دستگاه جوجه کشی و طریقه جوجه کشی  به شما آموزش میدهیم  سی دی شماره 6 ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی و اصول مهم دربالا بردن راندمان  جوجه کشی  توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

آیا پرورش در قفس  بهتر است یا پرورش در بستر؟

از  لحاظ اقتصادی پرورش در  بستر بهتر است اما به دلیل  معایبی مانند کثیفی بهداشت و رطوبت  بهتر است از قفس استفاده کنید اما در صورتی که  توانایی هزینه برای قفس ندارید و ابتدای کار هستید و برای تست این کار را انجام میدهید بهتر است ریسک نکرده و برای قفس هزینه نکید . البته رفع این معایب نیز زیاد سخت نیست و باید برای اینکه پرنده ها سالم  بمانند  اصولی را رعایت کنید که در سی دی شماره 3  پرورش بلدرچین گوشتی توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.
 

 

بیماری های بلدرچین  چیست و آیا راه مقابله با این بیماری ها وجود دارد؟

بیماری ها مبحث گسترده دارد که در اینجا مجال بحث نیست انواع بیماری های بلدرچین راه های شناسایی و مقابله و درمان آنها و همچنین جلوگیری از ابتلا و شیوع کاملا در سی دی شماره 1 مهندسی پرورش بلدرچین  مقدماتی  توضیح داده شده است ت برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیلک کنید

 

 

 

تغذیه جوجه یک روزه با  جوجه های بالغ چه تفاوتی دارد ؟

کلا متفاوت است . تغذیه در 2 روز اول با روز سوم و چهارم و روزهای بعد جوجه نوپا  متفاوت است . دارووها و مکملهای روزانه ای وجود دارد که در هر روز مشخص از زندگی جوجه باید در آب آن ریخت . دما  نیز در روزهای نخست با بقیه روز ها  متفاوت است  این موارد بیار گسترده و در عین حال مهم می باشد که در سی دی شماره 3  پرورش بلدرچین گوشتی توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

رعایت اصول بهداشت در بلدرچین های گوشتی و تخمگذار چگونه است محلوهای مورد استفاده و سازگار با بلدچین  چیست؟

نه تنها محلول ها بلکه گاز های خاصی نیز برای ررعایت بهداشت در سالنهای پرورش استفاده میشود  البته رعایت بهداشت به غیر از اینها که نام و مشخصاتشان ذکر خواهد  شد موارد خاصی برای آبخوری دانخوری و بستر نیز هست که تمام این موارد  در سی دی   شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا

را کلیک کنید.

 
 

آیا می توان در بستر هم بلدرچین  تخم گذار پرورش داد؟

اصول سالن بلدرچین تخم گذار و نگهداری در بستر و یا قفس   در سی دی شماره 4  پرورش بلدرچین تخم گذار  توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

از چه جیره ای برای بلدرچین های گوشتی استفاده کنیم تا ضریب تبدیل بالا داشته باشد

اصول جیره مواد اولیه استفاده شده در آن و همچنین آنزیم ها که نقش اصلی دارند و افزودنیهای جیره و جیره های پروتئینی  و گیاهان اضافه شده به جیره در نقش  دارو  در سی دی   شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.   

 

آیا نوردهی  در  سالن بلدرچین تخم گذار برای  بالا بردن بازدهی تخمی تاثیری دارد؟

نوردهی در سالن مثل ایجاد شب و روز می باشد و بهتر است طبق اصولی  که موجود است  انجام بگیرد تا بالاترین بازدهی تخمگذار را شاهد باشیم این اصول نوردهی  در سی دی شماره 4  پرورش بلدرچین تخم گذار  توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

انبار داری خوراک پرنده به چه صورت میباشد

انبارداری خوراک اهمیت خاصی  دارد .اولا برای اینکه دانه ها در حالت دپو مواد تغذیه ای خود را از دست ندهد و فقر غذایی و   باعث بیماری در طیور نشود و دوم جلوگیری از هدرر فتن دانه به دلیل خراب شدن و کپک زدن دانه.این اصول انبارداری و جلوگیری در سی دی   شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا

را کلیک کنید.

 

 

آیا  سالن بلدرچین تجهیزات خاصی به غیر از قفس و پر کن  دارد؟

بلی تجهیزات خاصی مربوط به ایمنی سالنها می باشد   مانند اسپلینگر شیر آتش نشانی  صاعقه گیر کپصول و تاسیسات حرارتی ،ترموستات  ،  تهویه  ، کشتار و پرکن ، دما سنج ، رطوبت ساز،  یک روزه نیمچه  مولد ،خنک کننده دیمر

رطوبت سنج  ، ژنراتور ،سیستم آبخوری  ، فن دیمر ،کوره ،میکسر ،هیت کول ، که مفصلا در خصوص این تجهیزات توضیح داده شده است و ساخت مواردی از قبیل پرکن و قفس و رطوبت ساز مه  پاش و گرمایش و سرمایش کاملا در  سی دی شماره 5 ساخت قفس و تجهیزات سالن توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.
 

ویژگی های سالن بلدرچین چیست آیا می شود از سالن  مرغ به جای بلدرچین استفاده کرد؟

سالن بلدرچین چه در منزل باشد چه مختص بلدرچین ساخته شود و یا از سالن مرغ استفاده شود ویژگی های منحصر به فردی دارد که نمی توان آنها را نادیده گرفت . این  اصول مهم در پرورش درست بلدرچین و رعایت این نکات  در سی دی شماره 1 مهندسی پرورش بلدرچین  مقدماتی  توضیح داده شده است ت برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیلک کنید

 

   

 

آبخوری های بلدرچین  و دانخوری بلدرچین به صورت مکانیزه و دستی به چه  شکل باید باشد؟

انواع سیستم آبخوری  و دانخوری و همچنین  تناسب آنها با بستر و قفس مورد استفاده و مزایا و معایب هرکدام در سی دی شماره 1 مهندسی پرورش بلدرچین  مقدماتی  توضیح داده شده است ت برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیلک کنید

 

 

 

 

آیا برای بلدرچین هم آفتی مانند حشرات خاص و یا جوندگان  مزاحم و یا حیوانات وحشی وجود دارد؟

بلی این موارد حشرات خاص و یا جوندگان  مزاحم و یا حیوانات وحشی وجود دارد که راههای مقابله با آن در سی دی   شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.   

 

 

آیا بلدرچین نیازی به واکسیناسیون دارد؟

بلی بلدرچین هم مانند هر پرنده ای برای مقابله با بیماری های سالن نیاز به واکسیناسیون دارد که واکسن ها و زمان و جزئیات کامل آن در سی دی شماره 3  پرورش بلدرچین گوشتی توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

  

 

شکل دان در تغذیه چه نقشی دارد

شکل دان و طریقه خرد سازی دان  بسیار  نقش مهمی اول در جلوگیری از اتلاف دان و دوم  صحت تغذیه بلدرچین دارد که سی دی   شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.   
 

 

آیا این کار به عنوان شغل دوم محسوب می گردد یا زمان زیادی می گیرد ؟ این کار برای یسیاری از تولید کنندگان بهعنوان شغل دوم می باشد . البته در صورتی که  پرورش شما مکانیزه باشد و آبخوری  و دانخوری داشته باشد و بلدرچینها به جای بستر در قفس نگهداری شوند شما هم صرفه جویی فوق العاده ای در زمان خود انجام داده اید و هم  تلفات پرندگان خود را  بسیار زیاد در حد صفر  کاهش  داده اید.. در سیستم مکانیزه آبخوری ها کاپ  بوده و بلدرچین به راحتی می تواند از آنها آب بخورد و نیازی به آب کردن ظروف آب و تمیز کردن و ضد عفونی کردن ، توسط کارگر نیست .سیستم به این شکل است که آب از منبع به داخل کاپ های نیپل دار بلدرچین می آید و با هرقطره ای که بلدرچین مصرف میکند یک قطره اتومانیک جایگزین می شود و هم زیر دست و پای پرندگان خیس و کثیف نمی شود و هم بیماری انتقال پیدا نمی کند و می توان ویتیمینها و داروها را با ریختن در منبع آب بلدرچین ها به صورت مساوی و با دوز مشخص به آنها خوراند .لوله ها در امتداد قفس لوله کشی می شود و بااتصالبه یک منبع آب دائم  دائما آب جایگزین وارد میشود . این روش صرفه جویی زیادی در هزینه نیروی انسانی می باشد که پیاده سازی این  ساختار آب خوری در صورتی که توسط خودتان انجام شود بسیار پایین وکم هزینه است توضیحات تکمیلی  و نقشه ها و نحوه  پیاده سازی در خصوص آبخوری ها و نحوه ساخت و خرید آنها در  سی دی شماره 5 ساخت قفس و تجهیزات سالن توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

خصوصات آب در مناطق کشاورزی و یا آب شهری نقشی در سلامت بلدرچین دارد؟

 

بله آب از غذا مهم تر است  و مقدار آن و خود آب و مواد داخل آن مهم است که  مفصلا در سی دی   شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.   

 

آیا با این دستگاه جوجه کشی که ساختیم می توانیم پرندگان دیگری مانند مرغ وبووقلمون و غیره  هم  تولید کنیم

بله استفاده از دستگاه برای همه پرندگان میسر است که البته جدولی وجود دارد که دما و رطوبت و چرخش هر پرنده را توضیح مبیدهد و شما با انجام آن تنظیمات می توانید کاربری دستگاه را برای دیگر پرندگان عوض کنید شرح تمام این موارد در سی دی شماره 6 ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی و اصول مهم دربالا بردن راندمان  جوجه کشی  توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

نقش استرس را در زندگی بلدرچین و راه های جلوگیری از آن بگویید

تصور کنید که شماآب و غذای کافی و بهترین سالن را دارید . اگر پرنده دچار استرس شود ضریب تبدیل دان و به گوشت کم  می شود و حتی تخم گذاری نیز پایین میآید . شما باید موارد استرس زا برای بلدرچین بدانید و راههای از بین بردن استرس را هم در منشا و هم در پرنده  بدانید  این موارد در سی دی   شماره 2 مهندسی پرورش بلدرچین  پیشرفته  توضیحات کامل وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.   

 

 
 

آیا مولد تخم نطفه دار در جوجه کشی تاثیر دارد

بله  ویتامین ها و آنزیم های خاصی وجود دارد که باید در آب  و غذای بلدرچین مولد ریختهشود تا تخم نطفه دار سالم بگذارد . شاید بعضی از عزیزان  دیده باشند که نطفه ها تا مراحل آخر تبدیل به ج.جه میشوند اما در روز آخر یا 2 روز آخر در داخل تخم میمیرند . این مورد کاملا ارتباط به فقر یک ماده غذایی در مولد تخم نطفه دار است که باید برطرف شود و موارد بسیار زیاد دیگری هم هست که در سی دی شماره 6 ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی و اصول مهم دربالا بردن راندمان  جوجه کشی  توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 

آناتومی بدن بلدرچین و سن بلوغ  چگونه است؟

آناتومی بدن بلدرچین و رفتار شناسی و همچنین بلوغ و جلوگیری از بلوغ زود رس (برای رشد بیشتر و گوشتی شده و بازده تخم بالا ) در سی دی شماره 1 مهندسی پرورش بلدرچین  مقدماتی  توضیح داده شده است ت برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیلک کنید

   

آیا واقعا به راحتی می توان در منزل یک دستگاه جوجه کشی خانگی ساخت؟

بله دستگاه جوجه کشی تشکیل شده از یک بدنه و عوامل حرارتی و رطوبتی  و همچنین  چرخش تخم ها

ساخت  تمام این موارد از جمله گرما و اندازه گیری آن رطوبت و همچنین چرخش  کاملا در سی دی ساخت وجود دارد . البته تمام نقشه های الکترونیکی و مکانیکی  وجود دارد که اگر شما اندکی  علاقه داشته باشید می توانید بسازید  این کمترین هزینه برای ساخت دستگاه می باشد که نقشه ها و مدارات و عکسها در سی دی شماره 6 ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی و اصول مهم دربالا بردن راندمان  جوجه کشی  توضیحات کاملوجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 
 

توجه :

شرکت هما پرند  اسپادانا در تیراژ های بالتر از 20000  قطعه  بلدرچین  قفس می فروشد .در صورتی که تیراژ شما  پایین تر از این حد می باشد  خودتان به راحتی و با صرف هزینه اندک می توانید قفسهای مکانیزه بلدرچین را با نقشه های موجود در سی دی و عکسها والگو ها  بسازید برای توضیحات تکمیلی   سی دی شماره 5 ساخت قفس و تجهیزات سالن توضیحات کامل وجود دارد  برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا را کلیک کنید.

 برای سفارش قفس بالاتر از تیراژ 20000  قطعه با این ایمیل تماس بگیرید
iiitma@yahoo.com

برای خرید تخم نطفه دار بلدرچین و تخم خوراکی بلدرچین و گوشت بلدرچین و مولد و جوجه یک روزه  با این شماره تماس بگیرید


 

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Table Normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-qformat:yes;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt;
mso-para-margin-top:0in;
mso-para-margin-right:0in;
mso-para-margin-bottom:10.0pt;
mso-para-margin-left:0in;
line-height:115%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:”Calibri”,”sans-serif”;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-fareast-font-family:”Times New Roman”;
mso-fareast-theme-font:minor-fareast;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:Arial;
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

ابزار وبمستر

Article source: http://downloadcom.epage.ir/fa/module.content_Page.21.html

               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش پرورش قارچ صدفی و دکمه ای /اورجینال بسته جامع پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ{جدیدترین ورژن} /اورجینال بسته جامع پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ /اورجینال کامل ترین آموزش پرورش زنبور عسل /اورجینال
     

بهترین و جدید ترین مجموعه پرورش قارچ

صفر تا صد پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ

صفر تا صد پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ

جامع ترین و کامل ترین برنامه های آموزشی در زمینه پرورش زنبور عسل

     
15,600 تومان خرید آموزش پرورش قارچ صدفی و دکمه ای /اورجینال 19,900 تومان خرید بسته جامع پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ{جدیدترین ورژن} /اورجینال 14,900 تومان خرید بسته جامع پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ /اورجینال 14,900 تومان خرید کامل ترین آموزش پرورش زنبور عسل /اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش جامع پرورش زنبور عسل /اورجینال کاملترین مجموعه آموزشی پرورش قارچ خوراکی در ایران /اورجینال خرید مجموعه طرح توجیهی پرورش ماهی قزل آلا +آموزش تصویری پرورش قزل آلا آموزش پرورش کبک /اورجینال
     

جامع ترین و کامل ترین برنامه های آموزشی در زمینه پرورش زنبور عسل

بهترین و جدید ترین مجموعه پرورش قارچ

خرید مجموعه طرح توجیهی پرورش ماهی قزل آلا +آموزش تصویری پرورش قزل آلا

آموزش پرورش کبک /اورجینال

     
13,900 تومان خرید آموزش جامع پرورش زنبور عسل /اورجینال 16,000 تومان خرید کاملترین مجموعه آموزشی پرورش قارچ خوراکی در ایران /اورجینال 10,000 تومان خرید خرید مجموعه طرح توجیهی پرورش ماهی قزل آلا +آموزش تصویری پرورش قزل آلا 13,000 تومان خرید آموزش پرورش کبک /اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش احداث گلخانه و پرورش خیار اورجینال مجموعه کامل آموزش پرورش شترمرغ +( طرح توجیهی اقتصادی جهت اخذ وام) / اورجینال پرورش زنبورعسل و مسائل مهم زنبورداری (تصویری) / اورجینال اصول نگهداری و پرورش و پروار گوسفند / اورجینال
     

آموزش تکنیک ها و روش های برتر

با هر شرایط مالی و سنی بخصوص جوانان!

جامع ترین و کامل ترین برنامه های آموزشی در زمینه پرورش زنبور عسل می باشند

همراه با مبانی طراحی ساختمان و تاسیسات

     
16,000 تومان خرید آموزش احداث گلخانه و پرورش خیار اورجینال 16,000 تومان خرید مجموعه کامل آموزش پرورش شترمرغ +( طرح توجیهی اقتصادی جهت اخذ وام) / اورجینال 16,000 تومان خرید پرورش زنبورعسل و مسائل مهم زنبورداری (تصویری) / اورجینال 12,800 تومان خرید اصول نگهداری و پرورش و پروار گوسفند / اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه فیلم آموزشی پرورش بوقلمون به صورت اورجینال بسته آموزشی ( راهنمای پرورش اسب ) صورت تصویری + طرح توجیهی / اورجینال آموزش بدنسازی بوکس+ پرورش اندام به صورت تصویری اورجینال آموزش کلی و اجمالی تولید وپرورش شتر مرغ
     

پرورش بوقلمون یک شغل پرسود همراه با تسهیلات بانکی عالی

با این مجموعه تمام مطالب مربوط به پرورش اسب را یاد بگیرید .

بهترین نوع آموزش از مبتدی تا حرفه ای

آموزش کلی و اجمالی تولید وپرورش شتر مرغ

     
16,000 تومان خرید مجموعه فیلم آموزشی پرورش بوقلمون به صورت اورجینال 9,800 تومان خرید بسته آموزشی ( راهنمای پرورش اسب ) صورت تصویری + طرح توجیهی / اورجینال 12,800 تومان خرید آموزش بدنسازی بوکس+  پرورش اندام به صورت تصویری اورجینال 17,000 تومان خرید آموزش کلی و اجمالی تولید وپرورش شتر مرغ
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش قدم به قدم تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال آموزش پرورش شترمرغ{جدیدترین}/اورجینال آموزش پرورش،صید و تکثیر میگو /اورجینال بسته جامع پرورش گوسفند/اورجینال
     

آموزش قدم به قدم تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال

به کمک این مجموعه با سرمایه اندک به سوددهی باورنکردنی برسید...

آموزش کامل پرورش،صید و تکثیر میگو به زبان فارسی

بسته کامل.استفاده آسان.پاسخ تمامی سوالات ممکن.کاربردی.راهنمای مفید برای پرورش

     
9,000 تومان خرید آموزش قدم به قدم تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال 15,600 تومان خرید آموزش پرورش شترمرغ{جدیدترین}/اورجینال 8,900 تومان خرید آموزش پرورش،صید و تکثیر میگو /اورجینال 12,000 تومان خرید بسته جامع پرورش گوسفند/اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش کامل تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال آموزش پرورش قارچ+هدیه /اورجینال آموزش پرورش قارچ+هدیه /اورجینال آموزش پرورش ماهی قزل آلا اورجینال-616
     

آموزش پرورش اندام و بدنسازی کلیه حرکات و تمرین ها

آموزش قدم به قدم مراحل پرورش قارچ+آموزش پرورش توت فرنگی درون منزل

آموزش قدم به قدم مراحل پرورش قارچ+آموزش پرورش توت فرنگی درون منزل

قزل آلای رنگین کمان جهت ماهیدار کردن آبهای داخلی

     
12,000 تومان خرید آموزش کامل تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال 14,900 تومان خرید آموزش پرورش قارچ+هدیه /اورجینال 14,900 تومان خرید آموزش پرورش قارچ+هدیه /اورجینال 12,500 تومان خرید آموزش پرورش ماهی قزل آلا اورجینال-616
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
مجموعه فیلم آموزشی پرورش و کاشت زعفران / اورجینال راهنمای کاربردی پرورش طیور:مرغ،بوقلمون،کبک و شترمرغ آموزش پرورش ماهی های آکواریومی – اورجینال آموزش پرورش شترمرغ/اورجینال
     

مجموعه کامل نکات پرورشی و مدیریتی کشت زعفران برداشت ، بسته بندی و ...

راهنمای کاربردی پرورش طیور:مرغ،بوقلمون،کبک و شترمرغ

دی وی دی آموزش پرورش ماهی های آکواریومی

به کمک این مجموعه با سرمایه اندک به سوددهی باورنکردنی برسید...

     
14,800 تومان خرید مجموعه فیلم آموزشی پرورش و کاشت زعفران / اورجینال 10,000 تومان خرید راهنمای کاربردی پرورش طیور:مرغ،بوقلمون،کبک و شترمرغ 12,500 تومان خرید آموزش پرورش ماهی های آکواریومی – اورجینال 12,900 تومان خرید  آموزش پرورش شترمرغ/اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
پرورش شترمرغ-زنبور عسل و گوسفند اورجینال -420 پرورش قارچ صدفی ودکمه ای /اورجینال-236 خوداشتغالی ازطریق پرورش قارچ صدفی ودکمه ای /اورجینال پرورش ماهی قزل آلا-616
     

جدید ترین و به روز ترین مطالب کاربردی پروش شتر مرغ-گوسفند و زنبور عسل

پکیج کامل آموزش پرورش قارچ های دکمه ای و صدفی

بهترین و جدید ترین مجموعه پرورش قارچ
 

ش.م:1471/23

     
10,000 تومان خرید پرورش شترمرغ-زنبور عسل و گوسفند اورجینال -420 15,500 تومان خرید پرورش قارچ صدفی ودکمه ای /اورجینال-236 12,900 تومان خرید  خوداشتغالی ازطریق پرورش قارچ صدفی ودکمه ای /اورجینال 10,000 تومان خرید پرورش ماهی قزل آلا-616
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش پرورش قارچ / اورجینال آموزش پرورش قارچ آموزش پرورش ماهی قزل آلا-ارجینال-6 آموزش پرورش بوقلمون - اورجینال-241
     

آموزش تولید قارچ های خوراکی (دکمه ای و صدفی و شی تاکه)
ش م : ۱۱-۳۴۵۷۶۲۳

آموزش تولید قارچ های خوراکی اورجینال
شماره مجوز: 188/46991

کیفیت عالی

کیفیت عالی

     
10,000 تومان خرید آموزش پرورش قارچ / اورجینال 8,500 تومان خرید آموزش پرورش قارچ 14,500 تومان خرید آموزش پرورش ماهی قزل آلا-ارجینال-6 15,000 تومان خرید آموزش پرورش بوقلمون - اورجینال-241
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش علم بدنسازی و پرورش اندام آموزش علم بدنسازی و پرورش اندام-اورجینال آموزش پرورش قارچ خوراکی-اورجینال آموزش تصویری پرورش قارچ - کارفرمای شغل خود باشید-اورجینال
     

آموزش جامع و علمی بدنسازی و پرورش اندام توسط استاد محمد صادق خراسانی2DVDاورجینال

قابلیت اجرا بر روی انواع کامپیوتر (ویندوز) و DVD پلیرهای خانگی

این مجموعه آموزشی طی یک دوره آموزشی 4ساعته شما را با مراحل قارچ آشنا میکند.

چرا قارچ؟ 
کشت قارچ دکمه ای
آشنایی با قارچ های خوراکی

     
20,000 تومان خرید آموزش علم بدنسازی و پرورش اندام 2,290 تومان خرید آموزش علم بدنسازی و پرورش اندام-اورجینال 17,700 تومان خرید آموزش پرورش قارچ خوراکی-اورجینال 18,000 تومان خرید آموزش تصویری پرورش قارچ - کارفرمای شغل خود باشید-اورجینال
     
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code