پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز …

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 21 آوریل 2018

پیشگفتار

آشنایی با پرورش قناری ها یک اصل مهم در پرورش قناری و مست شدن قناری میباشد . و قبل از هرچیزی دوست داران قناری که میخواهند در این زمینه حرفه ای بشوند باید نکاتی رو مورد توجه قرار بدهند و پس از مطالعه ی این دانشنامه یک پرورش دهنده ی حرفه ای بشوند . ولی قبل از آن شما را با این پرنده ی زرد رنگ بیستر اشنا خواهیم کرد و راجب تاربچه قناری و پبدایش آن بحث خواهیم کرد

قناری پرنده‌ای کوچک، زیبا، دلپذیر و فرح بخش است که می‌تواند باعث آرامش و شادی پرورش دهندگان خود گردد. این پرنده به دو صورت اهلی و وحشی وجود دارد

قناری جثه‌ای کوچک دارد و طول بدن آن بین ۱۳ تا ۲۴ سانتی‌متر بوده و به طور متوسط در حدود ۱۷سانتی‌متر می‌باشد. بزرگ‌ترین گونه canary، نژاد فری پاریسی است که طول بدن آن به ۲۴ سانتی‌متر می‌رسد. این پرنده از خانواده سهره‌ها بوده و رنگ‌های متنوعی دارد. قناری مانند مرغ عشق و فنچ دانه خوار است. پای قناری دارای سه انگشت رو به جلو و یک انگشت رو به عقب می‌باشد. بنابر این برخلاف مرغ عشق بالا رونده نبوده و شاخه نشین محسوب می‌شود. منشأ این پرنده جزیره مادیرا، جزیره آزوریس و جزایر قناری است که این سه جزیره در اقیانوس اطلس قرار دارند و دو جزیره اول متعلق به کشور پرتغال و جزایر قناری متعلق به کشور اسپانیا می‌باشد. canary برای زندگی در قفس بسیار مناسب هستند.

پیدایش قناری

به وجود آمدن و یا جایگاه اصلی این پرنده (جزیره ی قناری میباشد) .

و در اصل نژاد قناری این پرنده برای جزیره ی قناری میباشد

در اواخر قرن پانزدهم میلادی اسپانیایی‌ها این پرندگان را به عنوان یک پرنده زینتی به اروپا آوردند و از آن جا به سایر قاره‌های جهان راه یافت.

جزایر قناری مجمع‌الجزایری مرکب از هفت جزیره در اقیانوس اطلس، نزدیک به ساحل مراکش است که در حال حاضر یکی از هفده منطقه خودمختار اسپانیا است. پایتخت آن «لاس پالماس» است

مراکش نیز بر این جزیره‌ها ادعای مالکیت دارد. نام canary از نام این جزایر گرفته شده، چرا که این پرنده بومی این منطقه (و نیز منطقه مادیرا) است. نام منطقه از نام لاتین آن Insularia Canaria گرفته شده که به معنی «جزیره سگان» است. این نام را رومیان به خاطر سگ‌های وحشی که در آن‌جا پراکنده بودند به این جزایر دادند

canary های وحشی در آن جا زندگی اجتماعی دارند و گاه تا صد عدد نیز با هم دیده می‌شوند. در قرن پانزدهم میلادی که این جزایر به تصرف اسپانیایی‌ها درآمد. سربازان اسپانیایی شیفته این پرنده وحشی شده و سعی کردند که تعدادی از آن‌ها را صید کرده و در قفس نگهداری کرده و در هنگام مراجعت به اسپانیا آن‌ها را به عنوان سوغات به همسران و یا بستگان خویش هدیه کنند. در ابتدای امر این پرنده مختص افراد ثروتمند بود. بدین ترتیب در قرن پانزدهم اسپانیا به بزرگ‌ترین پرورش دهنده و صادر کننده قناری تبدیل شد.

قناری


داروی اسهال پرنده                        نکتون                        ورسله لاگا


جنسیت قناری

جنسیت قناری در درجه اول باید canary به بلوغ کامل جنسی رسیده باشد و دوران جوجگی را پشت سر گذاشته باشد در صورتیکه قناری هنوز جوجه باشد تشخیص به مراتب سخت تر ودشوارتر است حتی برای افراد حرفه ای که سالیان سال درامر نگهداری قناری بوده اند.

سن بلوغ و زمانیکه یک قناری قادر به جفت کردن و تولید مثل است ۹ ماهگی می باشد( بلوغ قناریاز زمانیکه جوجه canary از تخم بیرون می آیدو بعد از گذشت ۲۰ روز که جوجه ها کمی پروار تر می شوندبایدمحاسبه شود که با حلقه های شناسه مخصوص پا میتوان این امر را تسهیل نمود ) گذشت ۹ماه از تولد جوجه قناری ها مخصوصا در جوجه های اول و دوم که تشخیص به مراتب راحتر است تا دیگر جوجه ها میتوان به راحتی تعیین جنسیت نمود. اما اگر شما canary را از جای دیگر تهیه نموده اید و برای بار اولی است که از قناری نگهداری میکنید باید این نکته را از فروشنده یا مالک قناری سوال نمایید که در صورتی قناری بالغ باشد  خرید راحتر میباشد اما اگر هنوز در دوران جوجگی و تولکی باشد باید حتما شروط خرید را ذکر کنید که در صورت تفاوت با گفتار قابل تعویض باشد.

دیگر روش تشخیص جنسیت قناری

یکی از روشهای دیگر انجام آزمون pcr است که از طریق نمونه گیری از خون و پرهای خیس در حال رشد ودارای خون انجام میشود که معمولا به علت نبودن آزمایشگاه های زیاد در شهر ها و هزینه های بالای آن استقبال از آن صورت نگرفته است اما تنها روش علمی و قطعی تعیین جنسیت قناری در هر سنی از است و برای سایر پرندگان نیز قابل اجرا است

تشخیص جنسیت قناری

تغذیه قناری

تغذیه قناری ینی تمام پرورش قناری ختی انسان ها هم برای رشد نیاز به تغذیه دارند. پس در اصل ما نباید تغذیه قناری را جدی نگیریم . چون اصل و اصول پرورش canary تغذیه قناری میباشد.

تغذیه قناری میتواند غذای های بسته بندی از شرکت های خارجی باشد ولی چه خوب است که از غذا های دست ساز و طبیعی برای قناری تعذیه کنیم

تخم مرغ برای قناری

تخم مرغ را میتوان جزء بهترین غذاها برای قناری دانست . پوست تخم مرغ یک منبع غنی از مواد کلسیمی بوده که پودر شده ی آن برای خوراک قناری بطور روزانه در ماده قناریها ودرهفته دوبار در سایر قناری ها سودمنداست .

سفیده تخم مرغ: از پروتئینی بنام آلبومین تشکیل شده است.آلبومین خاصیت اسمزی خون را بالا برده که از این روحالت نفوذ پذیری در رگهای خونی بالا میرود که در این حالت جذب بسیاری از مواد را از خون به سایر بافتهای بدن میسر میسازد .زرده تخم مرغ یک منبع غنی از مواد عالی مغذی است که بعلت داشتن ویتامین های محلول در چربی ها وآسید های آمینه در رشد جوجه قناری ها وقناری های جوان بسیار موثر می باشد.تخم مرغ ضد راشیتیسم ,کم باروری , وکم بینایی, کمخونی ,ویک عامل پیشگیری کننده نسبت به برخی از تشنجات عصبی میباشد .تخم مرغ را میتوان همراه با هویج رنده شده وپودر شده نان سوخاری غنی نمود.


توجه :تخم مرغ رانباید همراه با بعضی از دارو ها ویا در تابستان های بسیارگرم ودیگر اینکه به همراه بعضی از دانه ها به پرنده داد. نکته دیگر این است که از سلامت تخم مرغ آگاه باشید .


تخم مرغ عسلی به قناریهایتان ندهید .وحتما بعد از آب پز شدن, تخم مرغ هارا باآب سرد بسرعت خنک نمایید چرا که اگر تخم مرغ در آب گرم بعد ازپخته شدن بماند زرده آن برنگ سبز تغییررنگ میدهد که هم از خواص آن کاسته شده وهم اینکه برای قناری مضراتی به همراه دارد .

نکته دیگر درمورد تخم مرغ :درقناری های کشیده ودرشت بهتر است که تخم مرغ را بامکمل های مخصوص غنی نماییید

مقدار استفاده از تخم مرغ :  مقدارنیاز تخم مرغ بسته به نوع نژاد ودیگرسن وسال قناری وهمچنین فصل وزمان دارد.
درنژادهایی بافرم بدنی خاص مانند نژاد :جیبر,جیبوسووملادوبعلت حالت وژست ایستادن آنها که ازاینرو فشاروارده به عضلات پا ران گردن وکتفها آمده پس میتوان گفت که این نژادها مانند بدنسازهاتغذیه قناریجوانه برای قناری

جوانه‌ها سرشار از ویتامین هستند، یعنی بیشتر از دانه‌های خشکی مانند غلات و حبوبات ویتامین دارند. به طور دقیق‌تر جوانه‌ها در مقایسه با این مواد غذایی حاوی ۳ تا ۶ برابر ویتامین بیشتری هستند. جالب اینجاست که جوانه‌ها ویتامین بیشتر و کالری کمتری دارند. به عنوان مثال جوانه‌ی گندم در مقایسه با دانه‌ی گندم ۶ برابر ویتامین C بیشتر و ۳ برابر ویتامین A بیشتری دارد. به طور کلی جوانه‌ها حاوی ویتامین C و آنتی اکسیدان ها هستند که با بیماری‌ها مقابله می‌کنند و باعث جذب بهتر آهن موجود در سبزیجات می‌شوند.

جوانه ها کامل ترین و حیات بخش ترین غذاها هستند. دانهها در هنگام جوانه زدن، مملو از ویتامین ها و پروتئین ها، املاح معدنی غنی، کربوهیدرات ها و قندهای طبیعی شده و برای مصرف قناری ها و مخصوصاَ جوجه های یک ماهه بسیار مفید هستند.

برای تهیه جوانه از دانه هایی مثل گندم ،گندم ,تخم شلغم ,ارزن , خرفه , شاهدنه, کافشه و …  استفاده کرد .

برای تهیه جوانه دانه مورد نظر را پس از پاک کردن و شستن در ظرف آبی خیس کرده و در جای خنک ولی نور زیاد گذاشته تا زمانی که جوانه سر از پوسته دانه بیرون بزند دقت داشته باشید لزومی ندارد که دانه هادر معرض نور مستقیم باشد کافیست ظرف مورد نظر رادر آشپزخانه نزدیک به پنجره قرار دهید .

بعد از یک الی دو روز بسته به نوع دانه جوانه شروع به رشد میکند و پوسته دانه را شکافته و سر جوانه از پوسته بیرون میزند . پس از این مرحله آب روی دانه ها را دور بریزید و دانه ها را در دستمال تمیزی بریزید ودرون ظرفی قرار دهید در این زمان چون دانه مرطوب هستند نیاز به اضافه کردن آب نیست ولی روزی دو بار به جوانه ها سرکشی کنید و لبه دستمال را کنار بزنید و با تکان دادن دستمال سعی کنید دانه ها را زیر و رو کرده و با اسپری کردن آب بر روی آن رطوبت لازم را به جوانه ها بدهید به این نکته توجه داشته باشید که در زیر جوانه آب جمع نشود چون این امر بخصوص در فصل تابستان که هوا گرم است موجب خراب شدن دانه ها میشود

اگر مراقبت های لازم را انجام دهید ظرف ۳ الی ۵ روز با توجه به نوع دانه جوانه ها آماده میگردد بعد از اینکه جوانه آماده شد در یک ظرف در بسته در یخچال نگهداری کنید
قند مالتوز تنها قندی است که در جوانه ها یافت میشود .


نکته!!!

بعد از ۶ ساعت از خیساندن دانه ها برای جلوگیری از رشد قارچ مقداری سرکه سیب داخل آب بریزید .

مواظب کپک زدن جوانه ها باشید که بسیار خطر ناک هستند .

به میزان مصرف ۳ ساعت برای قناری ها بزارید و هر چه اضافه بود را از قفس خارج کنید !

جوانه ها را در دمای ۴ درجه در یخچال نگهداری کنید !

جوانه ها اگر سبز شوند خاصیت خود را از دست میدهند ، بیشترین حد ویتامین در جوانه ها زمانی است که زیر یک سانتی متر هستند !


استفاده بذر قناری

روش استفاده دانه و بذر های مختلف برای قناری

استفاده از بذر قناری موئثر ترین راه برای سالم ماندن این پرنده میباشد

بذر قناری را میتوان بهترین دارو نامید

بذر با طبیعت سرد:

ارزن : این دانه طبیعت سرد و خشک دارد ، این دانه ،دانه ایست قلیائی وسرشار از ویتامین و پروتئین است ،این دانه منبع غنی از ویتامین برای قناری است پس بهتر است در تمامی فصول سال این دانه را در دستور غذائی داشته باشیم

تخم کاهو این دانه نیز طبیعتی سرد دارد ودارای املاح معدنی بوده و خاصیت تمیز

کنندگی دستگاه گوارشی دارد . این دانه را می توان داروئی برای انگل روده نیز به حساب آورد .

تخم کلم قمری : طبیعتی سرد دارد و دارای املاح معدنی مفید بوده و یک پاک کننده موثر دستگاه گوارشی است .

تخم اسفرزه : دارای طبیعت سرد بوده و دارای املاح معدنی و سرشار از ویتامین است .

بذر با طبیعت گرم:

تخم کتان این دانه جزء غذای اصلی پرنده است ،نام دیگر این دانه دانه قناری است . این دانه طبیعت گرم دارد وحاوی انواع ویتامین ها و کربو هیدرات ها و املاح معدنی می باشد . این دانه خاصیت داروئی برای قناری دارد و باعث بر طرف شدن آسم و سرماخوردگی است .
تخم شلغم : این دانه طبیعت گرم دارد و سرشار از ویتامین ها و املاح معدنی می باشد . مصرف این دانه در زمستان بسیار مفید است .

تخم منداب : طبیعت گرم دارد و سرشار از املاح معدنی بوده .مصرف آن مانع از پیچیدن تخم در شکم قناری می شود پس بهتر است قبل از تخم گذاری پرنده این دانه به دستور غذائی آن اضافه شود .

تخم گشنیز : این دانه نیز طبیعت گرم دارد و اشتها آور است وبرای درمان پرنده های ضعیف بسیار مفید است (پرنده هائی که سینه خود را باخته اند و اصطلاحا سینه کاردی شده اند)این دانه نیز ضد انگل میباشد .

شاهدانه : این دانه طبیعت بسیار گرم دارد جزء دانه های چرب نیز محسوب می شود وباعث افزایش تحرک و مستی در قناری می شود استفاده نا به جا از این دانه بسیار خطرناک است پس بهتر است با توازن خاص مصرف شود .

بذر با طبیعت متعادل :

تخم چغندر : این دانه دارای طبیعت معتدل بوده و سرشار از ویتامین ها و املاح معدنی است .


محصولات نکتون                       محصولات ورسله لاگا                       محصولات کویکو


غذای قناری و پرنده

دانش متخصصان ما روز به زوز درحال افزایش راجب قناری و پرندگان و غذای قناری نیز میباشد. به این خاطر که واقعا غذای پرنده مورد اهیمیت قرار دارد.

تحقیقات در مورد نیاز های پرندگان نیاز به تعدل مناسب کربو هیدرات ها پروتئین ویتامین ها مواد معدنی و اب دارند.

آیا در تغذیه پرندگان باید نگران باشیم؟

تغذیه معمولا برای حیوانات خانگی نادیده گرفته میشود. خیلی از افرادی که به قناری و یا پرندگان خود عذا میدهند. و یا ان هارا در رژیم غذایی قرار داده اند در این باورند که پرنده در ترکیب غذای خوبی به سر میبرد ولی اینطور نیست شما حتما باید با دام پزشک پرنده ی خودتون ارتباط بر قرار کنید.

هم اکنون میتوانید از مشاوره ی رایگان مجموعه ی ما استفاده کنیدارتباط با مشاورین

تغذیه قناری در دوران پرریزان

تغذیه قناری و پرندگان در دوران پرریزان

دوران تولک را تا حدودی بتوان آن را به روند خزان درختان در فصل پائیز و رویش مجدد در ابتدای بهار تشبیه کرد.

البته شدت تغییرت در دوران لک در حد تغییرات درختان به هنگام خواب زمستانی نیست ولی تا حدودی غیر فعال شدن و فعالیت مجدد دستگاه تولید مثلی پرنده در طی دوران لک مشابه با روند خزان درختان می باشد. به عبارتی همانطور که درخت برگ آفت زده و ناتوانش را با برگ های سالم و جوان تعویض میکند پرنده نیز در ظاهر پرهای شکسته و کهنه خود را با پرهای جدید و سالم تعویض می کند. در حین این روند سلولهای فرسوده و ناتوان دستگاه تناسلی نیز از بین رفته و بعد از لک توسط سلول های جدید و جوان فعال جایگزین می شوند.

بدین ترتیب اگر ضایعات جزیی در دستگاه های مختلف بدن از جمله دستگاه تناسلی موجود باشد در طی دوران لک از بین می رود.
استفاده از غذاهای مناسب و متنوع در دوران پر ریزان در سلامت ورنگ و .. پرنده بسیار موثر است پس دقت نمائید در این دوران از بهترین و متنوع ترین غذاها برای پرنده تان استفاده کنید .بایددقت کنید که پرنده دراین دوران بسیار شکننده و پذیرای هر نوع بیماری را در خود دارد پس سعی کنید هم با غذای مناسب هم با مکان تمیز و مناسب برای سپری شدن این دوران به پرنده خود کمک کنید


ورم روده قناری و درمان آن                                         فروشگاه اینترنتی دارو و مکمل پرندگان زینتی


نکات که باید در دوران پرریزان رعایت شود:

▪اولین کاری که باید برای غذای پرنده در زمان تولک بودن انجام داد خارج کردن کلیه غذاهای با طبیعت گرم از رژیم غذائی پرنده به جزء تخم کتان.
▪در زمان پرریزان یا تولک بهتر است پرنده را در محیطی گرم در حدود ۳۰ الی ۳۵ درجه سانتی گراد نگهداری کنید.
▪قناری ها را بهتر است از یکدیگر جدا کرده و در قفس در جای ساکت و آرام قرار داد و از جابجایی قفس خودداری کنید.
▪هفته ای سه مرتبه هر بار هفت قطره مولتی ویتامین به آب آشامیدنی پرنده خود اضافه کنید(با توجه به این نکته که حد اکثر این دارو باید ۸ ساعت جلوی پرنده باشد و گرنه خود عامل بیماری میشود ،سعی کنید شب آب پرنده را بردارید و صبح با دارو آن را در اختیار پرنده قرار دهید تا استفاده کند سپس ظهر آب را تعویض کنید)
▪استفاده از سبزیجاتی چون : برگ کاهو ،اسفناج،برگ کلم و… (سبزیجات را باید تمیز شستشو کردو بعد حتما آن را خشک کنیم وگرنه باعث دل درد پرنده و مشکلات روده ای برای پرنده خواهد شد )
▪استفاده از دانه هائی از قبیل : تخم کاهو ، تخم خرفه ، تخم کلم قمری و…
▪ استفاده از جوانه های دانه ها که سرشار از ویتامن است (دانه هائی که به پرنده خود میدهید را با آب گرم خیس کنید تا جوانه کند سپس در اختیار پرنده قرار دهید باید توجه داشته باشید که این غذا سریعا خراب میشود پس باید به میزانی که مورد مصرف پرنده است در اختیارش قرار دهیم ).
▪قرار دادن ظروف استحمام سه روز یکبار عامل موثری در تسریع زمان پرریزان است.
▪به طور معمول دوره تولک برای قناری بین ۸ تا ۱۰ هفته و به ندرت تا ۱۲ هفته می باشد.

پرورش قناری با استفاده از تکنیک حرفه ای افراد متخصص پت دارو

در ادامه با شما هستیم در پرورش قناری

پرورش قناری همراه با ویدیو به زودی از سایت پت دارو

 

 

Article source: https://kolbehcanary.com/parvareshcanary/

               
N1484419161 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1428148789 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1428148537 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1428145046 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
آموزش پرورش قارچ صدفی و دکمه ای /اورجینال بسته جامع پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ{جدیدترین ورژن} /اورجینال بسته جامع پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ /اورجینال کامل ترین آموزش پرورش زنبور عسل /اورجینال
     

بهترین و جدید ترین مجموعه پرورش قارچ

صفر تا صد پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ

صفر تا صد پرورش زنبورعسل، گوسفند و شترمرغ

جامع ترین و کامل ترین برنامه های آموزشی در زمینه پرورش زنبور عسل

     
15,600 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 19,900 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 14,900 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 14,900 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
     
               
N1428144922 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1404278545 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1400266290 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1400263102 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
آموزش جامع پرورش زنبور عسل /اورجینال کاملترین مجموعه آموزشی پرورش قارچ خوراکی در ایران /اورجینال خرید مجموعه طرح توجیهی پرورش ماهی قزل آلا +آموزش تصویری پرورش قزل آلا آموزش پرورش کبک /اورجینال
     

جامع ترین و کامل ترین برنامه های آموزشی در زمینه پرورش زنبور عسل

بهترین و جدید ترین مجموعه پرورش قارچ

خرید مجموعه طرح توجیهی پرورش ماهی قزل آلا +آموزش تصویری پرورش قزل آلا

آموزش پرورش کبک /اورجینال

     
13,900 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 16,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 10,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 13,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
     
               
N1416233907 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1416230624 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1416231699 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1416236278 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
آموزش احداث گلخانه و پرورش خیار اورجینال مجموعه کامل آموزش پرورش شترمرغ +( طرح توجیهی اقتصادی جهت اخذ وام) / اورجینال پرورش زنبورعسل و مسائل مهم زنبورداری (تصویری) / اورجینال اصول نگهداری و پرورش و پروار گوسفند / اورجینال
     

آموزش تکنیک ها و روش های برتر

با هر شرایط مالی و سنی بخصوص جوانان!

جامع ترین و کامل ترین برنامه های آموزشی در زمینه پرورش زنبور عسل می باشند

همراه با مبانی طراحی ساختمان و تاسیسات

     
16,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 16,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 16,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 12,800 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
     
               
N1416230046 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1416229358 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1425214806 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1390550378 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
مجموعه فیلم آموزشی پرورش بوقلمون به صورت اورجینال بسته آموزشی ( راهنمای پرورش اسب ) صورت تصویری + طرح توجیهی / اورجینال آموزش بدنسازی بوکس+ پرورش اندام به صورت تصویری اورجینال آموزش کلی و اجمالی تولید وپرورش شتر مرغ
     

پرورش بوقلمون یک شغل پرسود همراه با تسهیلات بانکی عالی

با این مجموعه تمام مطالب مربوط به پرورش اسب را یاد بگیرید .

بهترین نوع آموزش از مبتدی تا حرفه ای

آموزش کلی و اجمالی تولید وپرورش شتر مرغ

     
16,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 9,800 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 12,800 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 17,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
     
               
N1417765965 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1484591354 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1373087908 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1373421234 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
آموزش قدم به قدم تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال آموزش پرورش شترمرغ{جدیدترین}/اورجینال آموزش پرورش،صید و تکثیر میگو /اورجینال بسته جامع پرورش گوسفند/اورجینال
     

آموزش قدم به قدم تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال

به کمک این مجموعه با سرمایه اندک به سوددهی باورنکردنی برسید...

آموزش کامل پرورش،صید و تکثیر میگو به زبان فارسی

بسته کامل.استفاده آسان.پاسخ تمامی سوالات ممکن.کاربردی.راهنمای مفید برای پرورش

     
9,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 15,600 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 8,900 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 12,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
     
               
N1487246534 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1430485541 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1430485632 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1452699265 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
آموزش کامل تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال آموزش پرورش قارچ+هدیه /اورجینال آموزش پرورش قارچ+هدیه /اورجینال آموزش پرورش ماهی قزل آلا اورجینال-616
     

آموزش پرورش اندام و بدنسازی کلیه حرکات و تمرین ها

آموزش قدم به قدم مراحل پرورش قارچ+آموزش پرورش توت فرنگی درون منزل

آموزش قدم به قدم مراحل پرورش قارچ+آموزش پرورش توت فرنگی درون منزل

قزل آلای رنگین کمان جهت ماهیدار کردن آبهای داخلی

     
12,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 14,900 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 14,900 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 12,500 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
     
               
N1416922344 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...  پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1398081913 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1349078009 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
مجموعه فیلم آموزشی پرورش و کاشت زعفران / اورجینال راهنمای کاربردی پرورش طیور:مرغ،بوقلمون،کبک و شترمرغ آموزش پرورش ماهی های آکواریومی – اورجینال آموزش پرورش شترمرغ/اورجینال
     

مجموعه کامل نکات پرورشی و مدیریتی کشت زعفران برداشت ، بسته بندی و ...

راهنمای کاربردی پرورش طیور:مرغ،بوقلمون،کبک و شترمرغ

دی وی دی آموزش پرورش ماهی های آکواریومی

به کمک این مجموعه با سرمایه اندک به سوددهی باورنکردنی برسید...

     
14,800 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 10,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 12,500 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 12,900 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
     
               
N1431025469 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1431024356 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1349166938 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1486832380 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
پرورش شترمرغ-زنبور عسل و گوسفند اورجینال -420 پرورش قارچ صدفی ودکمه ای /اورجینال-236 خوداشتغالی ازطریق پرورش قارچ صدفی ودکمه ای /اورجینال پرورش ماهی قزل آلا-616
     

جدید ترین و به روز ترین مطالب کاربردی پروش شتر مرغ-گوسفند و زنبور عسل

پکیج کامل آموزش پرورش قارچ های دکمه ای و صدفی

بهترین و جدید ترین مجموعه پرورش قارچ
 

ش.م:1471/23

     
10,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 15,500 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 12,900 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 10,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
     
               
N1424545692 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1372681204 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1491422247 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1491417119 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
آموزش پرورش قارچ / اورجینال آموزش پرورش قارچ آموزش پرورش ماهی قزل آلا-ارجینال-6 آموزش پرورش بوقلمون - اورجینال-241
     

آموزش تولید قارچ های خوراکی (دکمه ای و صدفی و شی تاکه)
ش م : ۱۱-۳۴۵۷۶۲۳

آموزش تولید قارچ های خوراکی اورجینال
شماره مجوز: 188/46991

کیفیت عالی

کیفیت عالی

     
10,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 8,500 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 14,500 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 15,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
     
               
N1344068094 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1486389411 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1485585677 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... N1450527050 پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
آموزش علم بدنسازی و پرورش اندام آموزش علم بدنسازی و پرورش اندام-اورجینال آموزش پرورش قارچ خوراکی-اورجینال آموزش تصویری پرورش قارچ - کارفرمای شغل خود باشید-اورجینال
     

آموزش جامع و علمی بدنسازی و پرورش اندام توسط استاد محمد صادق خراسانی2DVDاورجینال

قابلیت اجرا بر روی انواع کامپیوتر (ویندوز) و DVD پلیرهای خانگی

این مجموعه آموزشی طی یک دوره آموزشی 4ساعته شما را با مراحل قارچ آشنا میکند.

چرا قارچ؟ 
کشت قارچ دکمه ای
آشنایی با قارچ های خوراکی

     
20,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 2,290 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 17,700 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ... 18,000 تومان buy پرورش قناری 🐥 | آموزش تغذیه قناری 🐤و جنسیت قناری همه چیز ...
     
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code