ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی - در خانه دستگاه جوجه کشی بسازید خرید اینترنتی

044.


32346612 صفحه اصلی راهنمای مشتریان راهنمای تصویری خرید از فروشگاه قوانین و مقررات پاسخ به پرسش های متداول چطور سفارشات برای من ارسال می شود هزینه ارسال محصولات به چه صورت است ضمانت اصالت کالا و گارانتی به چه معنا است سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران وبلاگ مقالات جوجه کشی اخبار گالری عکس اعطای نمایندگی درباره ما تماس با ما صفحه اصلی راهنمای مشتریان راهنمای تصویری خرید از فروشگاه قوانین و مقررات پاسخ به پرسش های متداول چطور سفارشات برای من ارسال می شود هزینه ارسال محصولات به چه صورت است ضمانت اصالت کالا و گارانتی به چه معنا است سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران وبلاگ مقالات جوجه کشی اخبار گالری عکس اعطای نمایندگی درباره ما تماس با ما همه ی دسته بندی ها دستگاه جوجه کشی لوازم و تجهیزات جوجه کشی لوازم پرکن شانه جوجه کشی تجهیزات مرغداری و سالن قارچ تجهیزات مرغداری کتاب و دی وی دی پرورش طیور و قارچ لوازم ساخت دستگاه جوجه کشی لاستیک و انگشتی پرکن سیستم گرمایش مرغداری صفحه اصلی/ نوشته‌ها/ ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی – در خانه دستگاه جوجه کشی بسازید ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی – در خانه دستگاه جوجه کشی بسازید Monday, June 6, 2016 دسته بندی : آموزش جوجه کشی, گوناگون, مقالات جوجه کشی ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی – در خانه دستگاه جوجه کشی بسازید ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی : دستگاه های جوجه کشی امروزه نسبت به گذشته پیشرفت های بسیاری کرده اند.


دیگر مانند گذشته نیاز به نظارت و سر زدن های مداوم نیست و بیشتر کارهای لازم را دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می دهد.


از چرخش تخم ها گرفته تا تامین و تنظیم دما و رطوبت را می توانید به ماشین های جوجه کشی مدرن بسپارید.


کار به جای کشیده است که در دستگاه های جوجه کشی خانگی نظیر دستگاه جوجه کشی 48 تایی ایزی باتور دیگر حتی نیاز به تنظیمات اولیه نیز نمی باشد و کافیست فقط پرنده مورد نظر را انتخاب کنید تا دستگاه به صورت اتومتیک سایر کارها را انجام دهد.


همه این موارد بسیار عالی و قابل ستایش می باشند و کمک بسیاری است برای شخصی که اقدام به جوجه کشی می کند.


ولی همه این ها هزینه بر می باشند و برای مثال دانش آموزشی که نیاز به یک دستگاه جوجه کشی برای تحقیقات خود دارد شاید زیاد وجود سنسور سوئیسی برای تنظیم دما و رطوبت یا موتور چرخان اتوماتیک و یا حتی بدنه ABS حرارت دیده نداشته باشد.


در مطلبی مشابه به روشی دیگر در نوشه  آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی – چگونه یک ماشین جوجه کشی بسازیم  آموزش دادیم که یک دستگاه برای جوجه کشی برای خود بسازید.


در این مطلب میخواهیم از تجربه آقای علیرضا ایمانی دانش آموزش رشته تجربی از شهر آشخانه شهری در استان خراسان شمالی استفاده کرده و آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی با تجهیزات ابتدایی را به شما آموزش دهیم.


در این دستگاه جوجه کشی انتظار راندمان بالایی را نباید داشت ولی ساخت آن و جوجه کشی با آن مطمئن تجربی شیرینی خواهد بود.


اگر هم نیاز به دستگاه پیشرفته برای جوجه کشی با راندمان بالا و حرفه ای را دارید سری به لیست دستگاه های جوجه کشی گروه اسکندری EIG بزنید.


وسایل مورد نیاز برای ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی : دماسنج دیمر (دیمر وسیله ای است که در مدار به صورت سری قرار می گیرد ومی تواند ولتاژ را کنترل کند .


از این وسیله جهت کم وزیاد کردن نور لامپ ها استفاده می شود .


) لامپ کارتن ظرف آب تخم مرغ ( تخم مرغ ها باید نطفه دار باشند در غیر اینصورت تبدیل به جوجه نمیشوند.


)  آموزش تشخیص نطفه دار بودن تخم مرغ   آقای ایمانی در ساخت این ماشین جوجه کشی خانگی از کارتن برای بدنه دستگاه استفاده کرده است ، کارتن مناسب را می توانید از مغازه دارها و سوپر مارکت ها تهیه کنید .


اندازه کارتون نیز 27 سانتی متر عرض ، 33 سانتی متر طول ، 37 سانتی متر ارتفاع داشته باشد.


این اندازه مناسب ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی می باشد.


  ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی دماسنج برای ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی بعد از آنکه کارتن مناسب را تهیه کردید و به شکل شمایل آن رسیدید نوبت آن می رسد که لوازم مورد نیاز را داخل ان بچینیم.


اولین قطعه که مهم نیز می باشد دماسنج است.


دماسنج را از داروخانه ها می توانید تهیه کنید و قیمتی بالایی ندارد ، فقط مد نظر داشته باشید که دماسنجی تهیه کنید که از نوع الکلی باشد زیرا دماسنج جیوه ای درجه دمایش دیده نمیشود.


بیشتربخوانید:   ساخت دستگاه جوجه کشی با یخچال دماسنج دستگاه جوجه کشی خانگی   لامپ مناسب برای ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی  حال که دماسنج را تهیه کردید نوبت به لامپ می رسد ، از لامپ برای تامین گرمای داخل کارتن برای گرم نگاه داشتن تخم های نطفه دار استفاده خواهیم کرد.


در این آموزش از کارتن با سایز مشخص که در بالا گفته شد استفاده شده است و لامپ مناسب برای این سایز کارتن یک لامپ حبابی 60 وات است و همین مقدار کفایت می کند.


تنها به این نکته دقت کنید که حتما لامپ حبابی استفاده کنید زیرا مم ارزان هستند هم گرمایی زیادی دارند.


اگر کارتن شما بزرگتر است باید از لامپ بزرگتری استفاده کنید.


لامپ برای ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی   دیمر برای ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی  دیمر :  دیمر وسیله ای است که در مدار به صورت سری قرار می گیرد ومی تواند ولتاژ را کنترل کند .


از این وسیله جهت کم وزیاد کردن نور لامپ ها استفاده می شود .


در هنگامی که لامپ روشن است رفته رفته دمای داخل کارتن افزایش می یابد بعد از مدتی نیاز پیدا خواهیم کرد که این دما را کاهش دهیم در اینجا است که با کم کردن ولتاژ به وسیله دیمر نور لامپ کم شده و گرمای لامپ کمتر میشود.


در صورتی که دیمر را تهیه نکنید احتمال اینکه تخم های نطفه دار شما تبدیل به جوجه شوند از این هم پایین تر می آید .


در هنگام وصل کردن دیمر دقت کنید که آن را اشتباه وصل نکنید زیرا می سوزد.


اگر نحوه نصب آن را بلد نیستید در هنگام خرید از فروشنده سوال کنید.


دیمر برای ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی   خوب تا این لحظه لوازم مورد نیاز برای ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی را تهیه کردیم.


در ادامه مقاله خواهیم پرداخت به چگونگی ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی .


خوب پس از آنکه وسایل مورد نیاز را تهیه کردید ، حال کارتن را بردارید و کامل آنرا از هر دو جهت ببنید تا هیچ درزی نداشته باشد.


در صورتی که به خوبی کارتون بسته نشود دما و رطوبت داخل آن نمی ماند.


بعد از آن لازم است بر روی کارتن تعدادی سوراخ برای ورود اکسیژن مورد نیاز تخم ها باز کنید از سوراخ ها نباید زیاد بزرگ باشند و سعی کنید جوری سوراخ ها را ایجاد کنید که در صورت نیاز بتوانید آنها را ببنید.


دقت کنید که حتما روبه روی دما سنج یک سوراخ ایجاد کنید تا هم بتوانید اکسیژن مورد نیاز را وارد کارتن کنید و هم در زمان های که نیاز به دیدن دما است کارتن را باز بسته نکنید.


سوراخ اکسیژن گیری دستگاه جوجه کشی   حال قبل از آنکه درب بالایی کارتن را ببندید مقداری کاه در کف کارتن بریزید تا تخم مرغ های نطفه دار را روی کاه ها قرار دهیم.


بعد از آن دما سنح را در یک طرف کارتن نصب کنید و در طرف دیگر یک ظرف آب پلاستیکی قرار دهید و روی ظرف آب لامپ را بگذارید تا لامپ گرما را به ظرف آب دهد تا رطوبت مورد نیاز جوجه کشی تامین شود.


در صورتی که آب نباشد دما بالا رفته و تخم ها خشک می شوند و جوجه می میرد.


بیشتربخوانید:  ساخت یک ماشین جوجه کشی ابتدایی برای جوجه کشی مصنوعی تخم-ها-داخل-دستگاه-جوجه-کشی کاه برای دستگاه جوجه کشی   توجه داشته باشید که محل قرار گیری لامپ در دستگاه جوجه کشی نباید وسط و نزدیک به تخم ها باشد.


دما باید در حد استاندارد برای تخم های نطفه دار باشد در غیر این صورت به آنها آسیب وارد می شود.


در هنگامی که می خواهید تخم ها را در داخل دستگاه جوجه کشی قرار دهید بر روی آنها یک ضربدر بزنید دلیل این ضربدر آن است که بایست هر 6 ساعت یک بار تخم ها را بچرخانید و وقتی بر روی تخم ضربدر باشد خواهید دانست که به کدام طرف باید بچرخانید.


دلیل چرخش تخم ها این است که تخم های نطفه دار یک لایه نازک دارند که به پوسته تخم می چسبد در صورتی که تخم را نچرخانید این پوسته در جای خود محکم شده و در صورت تکان خوردن تخم پاره میشود و جوجه  داخل آن می میرد.


در دستگاه های جوجه کشی هوشمند عمل چرخش به آرامی و مداوم صورت می گیرد.


حال تخم ها را علامت زدید در ابتدا قبل قرار دادن تخم ها باید دمای داخل کارتن را تنظیم کنیم.


در جوجه کشی از مرغ دمای مورد نیاز 37 درجه می باشد.


لامپ را روشن کنید و یک ساعتی صبر کنید تا دما بالا رود اگر دما بیش از 37 درجه بود با دیمر روشنی لامپ را کم کنید و برعکس .


در نهایت به دمای ثابت 37 درجه برسید و بعد تخم ها را در داخل دستگاه جوجه کشی خود قرار دهید .


هر 6 ساعت یک بار تخم ها را بچرخانید و در جوجه کشی از مرغ این عمل را باید تا روز 21 ام انجام دهید.


چرخش تخم ها داخل ماشین جوجه کشی خوب کار به پایان رسید و حال باید منتظر باشید که تخم ها تبدیل به جوجه شوند امیدواریم که جوجه کشی شما نیز موفقیت آمیز باشد.


عکس های زیر از جوجه کشی آقای علیرضا ایمانی می باشد که در دستگاه جوجه کشی موفق به تولید جوجه شده اند.


  جوجه کشی در دستگاه جوجه کشی خانگی جوجه کشی   جوجه کشی مرغ به جهت خرید لوازم مورد نیاز دستگاه های جوجه کشی میتوانید به بخش لوازم ساخت دستگاه جوجه کشی مراجعه فرمایید.


در این بخش میتوانید تمامی لوازمی که برای ساخت یک دستگاه جوجه کشی مورد نیازتان است را به راحتی خرید فرمایید.


البته توجه داشته باشید شما میتوانید با خرید از این بخش تخفیف ویژه ای را نیز داشته باشید.


خرید لوازم ساخت دستگاه جوجه کشی شما میتوانید دستگاه های جوجه کشی خانگی آماده را نیز خریداری فرمایید.


دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری به طور کاملاً استاندارد محصولات خود را طراحی و تولید نموده است که میتوانید در فروشگاه دستگاه های جوجه کشی اسکندری مشاهده و خرید فرمایید.


اشتراک گذاری Tags: آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی, دستگاه جوجه کشی خانگی بسازیم, ساخت دستگا, ساخت دستگاه جوجه کشی با کارتن, ساخت دستگاه جوجه کشی با کارتون, ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی, ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی با لامپ, ساخت دستگاه جوجه کشی دست ساز, ساخت دستگاه جوجه کشی ساده, ماشین جوجه کشی ساده, وسایل ساخت دستگاه جوجه کشی مطالب مشابه قفس بلدرچین قفسه های بلدرچین   در این مقاله که توسط وب.


.


.


مقدمه اصول پرورش بوقلمون مقدمه اصول پرورش بوقلمون مقدمه اصول پرورش بوقلمون | بوقلمون.


.


.


کاربردهای لامپ مادر مصنوعی   کاربردهای لامپ مادر مصنوعی لامپ مادر مصنوعی که به.


.


.


رفع اختلالات پا در جوجه ها (گشاد شدن و جدا شدن آنها ازهم) با یک لیوان تاثیر نور در پرورش مرغ گوشتی Comments (24) زرگری دی 12, 1395 با سلام وخسته نباشید من سیف الله زرگری هستم از شهرستان کردکوی ایا ای کار جواب میدهد یانه ایا خود شما امتحان کرده اید …من ای کاررا انجام دادم امید وارم نتیجه دار باشد پاسخ مدیر سایت دی 15, 1395 امیدواریم نهایت استفاده رو از مطالب برده باشید.


پاسخ مهدی دی 16, 1395 سلام مطمئنید تخم ها در میایند پاسخ مدیر سایت دی 29, 1395 با سلام اگر شرایط برای جوجه کشی طبق نوشته ها باشد بله امکان جوجه کشی بالاست پاسخ افشین بهمن 4, 1395 ایا باید در سه روز اخر تخم ها را چرخاند یا نه لطفا سریع پاسخ مدیر سایت بهمن 5, 1395 با سلام.


نخیر دوست عزیز ۳ روز آخر هچر هستش و نیازی به چرخاندن تخم ها نیست، اگر از دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری استفاده مینمایید ستر و هچر این دستگاها ی جوجه کشی به طور کاملاً اتوماتیک عمل مینماید و نیازی به حضور کاربر نیست.


پاسخ پیام بهمن 18, 1395 سلام تخم کفتر بزارم بیرون میاد سریع لطفا پاسخ مدیر سایت بهمن 19, 1395 با سلام.


بله دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی قابلیت جوجه کشی از کفتر رو هم دارند و میتونید استفاده کنید.


پاسخ سجاد اردیبهشت 7, 1396 سلام نحوه اتصال دیمر در مداری که یکسرش دو شاخه هست وسر دیگر لامپ به همرا سرپیچ چطور هست میشه توضیح بدید هرجا گشتم چیزی پیدا نکردم پاسخ مدیر سایت اردیبهشت 16, 1396 پاسخ داده شد.


در صورت نیاز به توضیحات بیشتر در قسمت نظرات درج نمائید تا پاسخ داده شود.


پاسخ سجاد اردیبهشت 7, 1396 نحوه اتصال دیمر چجوری هست من یه سیم دارم که یه سرش لامپه و یه سرش دو شاخه لطفا توضیح بدید پاسخ مدیر سایت اردیبهشت 16, 1396 با سلام.


بین این دو یک تنظیم کننده ولتاژ میباشد که دقیقاً میزان دما و نور خروجی از لامپ را تنظیم مینماید.


برای ساخت دستگاه جوجه کشی دیمر به همین منظورنصب میگردد که قابلیت تنظیم دما را داشته باشید.


پاسخ پورسا دی 6, 1396 سلام چجوری باید تخم هارو بچرخونیم پاسخ مدیر سایت دی 7, 1396 با سلام تخم ها باید از هر چهار تا شش ساعت یک بار 180 درجه چرخانده شود پاسخ پوریا دی 6, 1396 سلام چجوری باید تخم هارو بچرخونیم پاسخ مدیر سایت دی 7, 1396 پاسخ داده شد.


پاسخ پوریا دی 6, 1396 سلام چجوری باید تخم هارو بچرخونیمباید هی شش ساعت شش ساعت درب بالارو باز کنیم دما تغییر نمیکنه؟؟! پاسخ مدیر سایت دی 7, 1396 تخم ها رو میبایست هر 4 تا 6 ساعت یک بار بچرخانید و سعی کنید از موتور اتوماتیک برای اینکار استفاده نمایید به جهت مشاهده فیلم های ساخت دستگاه جوجه کشی میتوانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید تا با مشاهده ویدئو هایی در این زمینه بتوانید موضوع را کاملاً درک نمایید.


ویدئو ساخت دستگاه جوجه کشی پاسخ امیر بهمن 1, 1396 سلام می شه ازتخته به جای کارتون استفاده کنیم پاسخ Sadegh اسفند 29, 1396 سلام ببخشید لامپو کجای کارتون وصل کنم ؟ پاسخ مدیر سایت فروردین 6, 1397 سلام باید لامپ رو با دما سنج تنظیم کنید به این نحو که ارتفاع لامپ رو باید کم و زیاد کنید طوری که دمای مناسب جوجه کشی که 37.


5 هست روی دما سنج نشون داده بشه پاسخ عرفان تیر 11, 1397 سلام اگر دماسنج جیوه ای باشد مشکلی دارد؟؟؟ پاسخ محمدرضا تیر 17, 1397 مگه شما در مطلب بالا نگفتین هر۶ساعت تخم ها باید چرخانده شود پس چرا میگین هردو یا یه سه ساعت پاسخ کامران گل محمد پور آذر تیر 18, 1397 همانطور که در مطلب اشاره شده است ، برای جلوگیری از چسبیدن جنین به پوسته باید تخم های نطفه دار در هر 4 تا 6 ساعت یک بار چرخانده شوند.


پاسخ برای صرف‌نظر کردن از پاسخ‌گویی اینجا را کلیک کنید.


دیدگاه مطلب تماس با گروه صنعتی اسکندری  دفتر مرکزی فروش 044.


32346612   044.


32379188    کارشناسان رسمی فروش 09143403463   09143883380    فروش تهران 09125547229   09126756145    برای دستگاه های جوجه کشی 5 هزار به بالا تماس بگیرید 09126342262   بیشتربخوانید:  ساخت یک ماشین جوجه کشی ابتدایی برای جوجه کشی مصنوعی بیشتربخوانید:   ساخت دستگاه جوجه کشی با یخچال برچسبها آموزش جوجه کشی آموزش جوجه کشی از بلدرچین آموزش پرورش بلدرچین آموزش پرورش و جوجه کشی از بلدرچین آموزش پرورش پرنده بلدرچین و جوجه کشی اردک بلدرچین بوقلمون تخم اردک تخم مرغ تخم نطفه دار تغذیه بلدرچین جوجه جوجه کشی جوجه کشی اردک جوجه کشی از بلدرچین جوجه کشی از بوقلمون جوجه کشی از پرنده بلدرچین جوجه کشی بلدرچین جوجه کشی کبک خرید دستگاه جوجه کشی دان بلدرچین دستگاه جوجه کشی دستگاه جوجه کشی بلدرچین دستگاه جوجه کشی خانگی راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی ساخت دستگاه جوجه کشی غاز قفس بلدرچین قیمت دستگاه جوجه کشی ماشین جوجه کشی ماشین جوجه کشی بلدرچین محوطه مخصوص پرورش پرنده بلدرچین مرغ نحوه پرورش بلدرچین نگهداری بلدرچین پرنده پرنده بلدرچین پرورش اردک پرورش بلدرچین پرورش بوقلمون پرورش غاز پرورش و جوجه کشی پرنده بلدرچین پرورش کبک کبک بیشتربخوانید:  ساخت یک ماشین جوجه کشی ابتدایی برای جوجه کشی مصنوعی ضمانت بازگشت وجه تضمین برگشت هزینه تا 24 ساعت ارسال رایگان دستگاه های جوجه کشی خانگی تخفیف های ویژه به خرید های عمده پشتیبانی قوی محصولات پشتیبانی 24 ساعته اخطار: کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه صنعتی اسکندری و برند ثبت شده ایزی باتور میباشد.


هر گونه کپی برداری از تصاویر و متون با جلب نظر کارشناس دادگستری دارای تعقیب کیفری خواهد بود.


بیشتربخوانید:  ساخت یک ماشین جوجه کشی ابتدایی برای جوجه کشی مصنوعی Close ورود یا عضویت در سایت فراموشی کلمه عبور؟ Registration is free and easy! Faster checkout Save multiple shipping addresses View and track orders and more ایجاد یک حساب کاربری

:: Article source ::

http://xn-----btdlmaq6ap9pdk87jfc5x.net/ساخت-دستگاه-جوجه-کشی-خانگی/